Ünlü işadamı Arda Tanrıverdi kimdir?

Ünlü işadamı Arda Tanrıverdi kimdir? sorusu yanıt buldu.

Güncel 08.08.2022, 19:52
Ünlü işadamı Arda Tanrıverdi kimdir?

İsviçre'de finans şirketini kuran işadamı Arda Tanrıverdi'nin kim olduğu ve hayatı hakkında merak edilenler yanıt buldu.

Ünlü işadamı Arda Tanrıverdi kimdir sorusu yanıt buldu. Arda Tanrıverdi’nin hayatı hakkında merak edilen soruların yanıtları ortaya çıktı. İsviçre de sayılı  finans şirketlerinden birinin kurucusu olan Arda Tanrıverdi, faaliyetlerini son hız yürütüyor. Finans alanında faaliyet yürüten Arda Tanrıverdi, 2016 yılında İsviçre’de kurduğu finans şirketini 6 yıldan bu yana büyüterek sektörün önemli oyuncuları arasında yerini almaya devam ediyor.

İşadamı Arda Tanrıverdi kimdir?

İşadamı Arda Tanrıverdi, 24 yaşında olan ve 2016 yılında kendi finans şirketini kuran Arda Tanrıverdi bir çok büyük yatırım projelerine imza atmıştır. Aslen İzmirli olan Arda Tanrıverdi şirketini İsviçre'nin en büyük kenti olan Zürih kentinde kurmuştur. Arda Tanrıverdi'nin 18 personeli ile projeleri şu an aktif olarak devam etmektedir. Projeleri Zürih'e değer katmaktadır. Arda Tanrıverdi sosyal yaşamıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Instagram'da yaptığı paylaşımları ile binlerce kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Instagram adresi haberin altında yer almaktadır.

Arda Tanrıverdi Instagram adresi: @arda_tanriiverdi

Yorumlar (0)