Uşak Sivaslı’da cinayet mi intihar mı şüphesi! Hüseyin Bozkurt Yeter Bozkurt evinde ölü bulundu

Uşak Sivaslı Eldeniz Köyü’nde Hüseyin Bozkurt ve Yeter Bozkurt, komşuları tarafından evlerinde asılı halde ölü bulundu. Çiftin intihar mı ettiği, cinayete mi kurban gittiği araştırılıyor.

Güncel 19.03.2022, 00:12
Uşak Sivaslı’da cinayet mi intihar mı şüphesi! Hüseyin Bozkurt Yeter Bozkurt evinde ölü bulundu

Son dakika Uşak Sivaslı haberleri Uşak Sivaslı ilçesi Eldeniz Köyü’nde ölü bulunan çiftin cinayete mi kurban gittiği, intihar mı ettiği araştırılıyor. Sivaslı Eldeniz Köyü’nde yaşayan Hüseyin Bozkurt Yeter Bozkurt evinde komşuları tarafından asılı halde ölü bulundu.

Uşak Sivaslı’da cinayet mi intihar mı?

Sivaslı Eldeniz köyünde meydana gelen olayda; edinilen bilgilere göre iki çocukları olan Hüseyin Bozkurt (40) ve Yeter Bozkurt’un (39) evine gelen komşuları, çifti tavana asılı halde buldu. İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık görevlileri çiftin hayatını kaybettiğini belirledi. Jandarma Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışmaların ardından çiftin cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Şüpheli şekilde ölü bulunan çiftin intihar mı yoksa bir cinayete mi kurban gittiklerinin belirlenmesi için geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Hüseyin Bozkurt Yeter Bozkurt evinde ölü bulundu

Köylülerin verdiği bilgilere göre; Eldeniz köyünde çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan Hüseyin Bozkurt ve Yeter Bozkurt çiftinin 13 yaşında bir kızı ve üniversiteye giden 18 yaşında bir oğlu olduğu belirtildi. Maddi sıkıntılarının da bulunmadığını söyleyen köylüler; Hüseyin ve Yeter Bozkurt çiftinin çok iyi anlaştığını, herhangi bir sorunlarının olmadığını ve intihar etmeleri için bir neden görmediklerini ifade etti.

son dakika izmir ege bölgesi haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)