Windows 10 Pro satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Microsoft tarafından piyasaya sürülen son işletim sistemi Windows 10 Pro’ya ve onun eşsiz özelliklerine ulaşmak artık çok kolay.

Güncel 18.03.2021, 00:23 05.05.2022, 20:54
Windows 10 Pro satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Microsoft firmasının son geliştirdiği Windows 10 Pro, kullanıcı dostu özellikleri, basit tasarımı ve hızı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Windows 10 Pro satın al araması yapanlar için müjdeli bir haberimiz var. Windows’un bu yeni sürümü, en çok olumlu eleştiri alan sürümler arasında yerini aldı. Sürüme bağlı olarak gelen uygulama, başlat menüsü ve masaüstü tercihleri ile önemli değişikliklerin olduğu Windows 10 Pro, masaüstü ve kullanıcı odaklı bir yapıyla ortaya çıktı. Bu yeni sürüm ayrıca, bağlanacak cihaz tipine ve giriş yöntemine göre kendisini uyarlayabilecek şekilde tasarlandı. Kullanıcıların masaüstü modu ve tablet modu gibi farklı modlarda işlem yapılmasına da olanak sağlanıyor.

Ayrıca iki mod arasındaki geçiş de çok kolay. Windows 10 Pro’da sistem güvenliği de tüm ayrıntıları ile düşünülmüş. Çok faktörlü kimlik doğrulama teknolojisi bu yeni Windows sürümünde var. Biyometrik kimlik doğrulama sistemine sahip olan bu sürümde, kullanıcının göz ya da yüz tanıma seçenekleri ile oturum açmasına olanak sağlanıyor. Ayrıca kullanıcının parmak izini tanıma yoluyla da oturum açması sağlanabiliyor. Bu yeni sürüme eklenen ek güvenlik özellikleri ile kullanıcılar artık Windowsu daha güvenli kullanabiliyor. Kullanıcılar, hassas olarak belirledikleri verilerin otomatik olarak şifrelenmesi için düzenleme yapabiliyor. İzin verilen uygulamaların bu şifreli verilere erişmesi de bu sayede engelleniyor. Windows 10 pro’nun özellikleri saymakla bitmiyor.

Windows 10 ile birlikte gelen Microsoft Edge tarayıcısı, kullanıcının internet gezintisini kolaylaştırıyor. Oyun tutkunları da bu yeni sürüme bayılacaklar. Xbox ile entegre olabilen, oyun kaydı ve oyun ekran görüntüsü yakalama özellikleri bulunan, birçok popüler oyunun otomatik olarak yüklendiği bu yeni sürümde, oyun oynamanın keyfine varacaksınız. Fotoğrafları kolayca düzenleyip sunumlara renk katabileceğiniz, yaratıcı tarafınızla daha iyi bağlantı kurmanızı sağlayan uygulamalara sahip olan bu yeni sürümde daha az enerji ile daha fazla verimlilik sağlayabilirsiniz. Hızın, güvenliğin, dayanıklılığın ve harika tasarımın karşılığı olan Windows 10 Pro’da sizin için gerekli olan tüm yenilikler mevcut.

Windows 10 Pro satın al

Kullanıcıların ihtiyacını tam olarak karşılayan Windows’un bu yeni sürümünde, Windows Hello, cihaz şifrelemesi, güvenlik duvarı ve ağ koruması, internet koruması, ebeveyn denetimleri koruması, güvenli önyükleme, Windows bilgi koruması ve Defender virüsten koruma gibi Windows’un temelini oluşturan güçlü özellikler var. Windows 10 Pro satın al yapacaklar için güncelleştirmeler de etkinleştirilmiş olarak geliyor.

Win 10 pro lisans satın al

Windows 10 Pro’da ayrıca dijital kalem ve dokunma, Microsoft Edge, pil tasarruf modu, mobil kolaylıkla özetlenebilecek ek özellikler de var. Win 10 pro lisans satın al yaparak, yerleşik güvenliği, üretkenliği ve yönetim özelliklerini zaman, para ve iş gücü konusunda tasarruf ederek kullanırsınız.

Windows 10 Pro’nun diğer özellikleri

  • Mobil Cihaz Yönetimi
  • Azure ile Enterprise State Roaming
  • Active Directory Desteği
  • Azure Active Directory Desteği
  • İş İçin Microsoft Store
  • Atanan Erişim Özelliği
  • Dinamik Hazırlama
  • İş İçin Windows Update
  • Bilgi Noktası Modu Kurulumu
Yorumlar (0)