Yasaklı Sitelere Giriş Programı - Ultrasurf VPN

Ultrasurf VPN ile en hızlı ve ülkenize en yakın VPN sunucusuna otomatik bağlanarak kesintisiz ve mümkün olan en iyi internet hızıyla sörf yapın.

Güncel 02.07.2021, 19:35 28.07.2022, 15:41
Yasaklı Sitelere Giriş Programı - Ultrasurf VPN

Ultrasurf, Android, chrome ve bilgisayar için uyumlu sürümleri olan çapraz platform destekli ve tamamen ücretsiz bir VPN yazılımıdır. Bulunduğunuz ülkede yasaklı internet sitelerine, oyunlara, uygulamalara giriş için kullanabilir, ayrıca Wifi gibi kamusal ağlara bağlandığınızda kişisel güvenliğinizi arttırmanıza olanak sağlar.

Hala günümüzde bir çok insan engellenen sitelere giriş için DNS değiştirmekle uğraşıyor, bu her zaman işe yarayan bir çözüm olmamakla birlikle yavaş bir internet bağlantısına sahip olursunuz, oysa Ultrasurf VPN ile en hızlı ve ülkenize en yakın VPN sunucusuna otomatik bağlanarak kesintisiz ve mümkün olan en iyi internet hızıyla sörf yapmanızı sağlar.

  • Ultrasurf chrome indir
  • Ultrasurf windows indir
  • Ultrasurf android indir

gibi yapacağınız aramaların hepsini indirgeek.com/ultrasurf/ bu sayfada bulabilirsiniz, kullandığınız sistem ney ise ilgili butona tıklayarak güvenli bir şekilde en son sürümünü indirebilirsiniz. İlk defa google play store dışında android telefona APK indirecek olanların yapması gereken bir ayar vardır, Bilinmeyen kaynaklara ait içeriklere izin vermek için:

İlk olarak telefonumuzun menüsünden ”Uygulamalar” kısmına girin.

"Ayarlar" kısmından "Sistem ya da Genel" (Telefon markasına göre değişikli gösterebilir.) seçeneğine tıklayın.

Açılan sayfadan "Güvenlik" kısmına giriş yapın.

Son olarak "Bilinmeyen kaynaklar" yazısının yanındaki kutucuğu "Tik" durumuna getirin.

İşlem Tamam. Artık telefonunuza dilediğiniz yerden istediğiniz uygulamayı kurabilirsiniz.

Yorumlar (0)