Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet nerede çekildi, Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet hangi kanalda oynuyor, Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet konusu ne, Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet oyuncu kadrosu karakterleri kim, Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Gürbüz rolünde Emre Mutlu, Ferhat rolünde Hakan Bulut, Aylin rolünde Arzu Oruç, Gökhan Yıkılkan, Ayhan Taş ve Şafak Sezer yer alıyor.

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filminde, Gürbüz, çalıştığı restoranın müdürü olabilmeyi ve sözlüsü Aylin'le evlenmeyi hayal etmektedir. Ancak Aylin'in kıskançlıkları, Gürbüz'ü canından bezdirmiştir. Yanlış hiçbir şey yapmadığına sözlüsünü ikna edebilmek için, bir gününün her anını kameraya kaydetmeye karar verir. Ancak yanlışlıkla bir cinayeti kaydeder, üstelik katiller kendisini görmüştür. Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne, ne zaman çekildi, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, gişe hasılat bilgileri, kaç kişi izledi, ne kadar izlendi sorularının yanıtları haberimizde betdog yer alıyor.

Kelebeğin Rüyası filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Kelebeğin Rüyası filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet ne zaman çekildi?

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filmi 2018 yılında çekildi. 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluşan film 96 dakika sürüyor. Film 5 hafta vizyonda kaldı. 97.059 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 829.844 TL gişe hasılatı elde etti. Komedi türünde çekilen yapım izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet nerede çekildi?

Gürbüz Hadi Allah’a Emanet filmi İstanbul’da çekildi. İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin yönetmeni Orhan Erkal’dır. Filmin senaryosunu, başrolde Gürbüz karakterine hayat veren Emre Mutlu kaleme aldı. Filmin müziklerine Ali Seval imza attı.

Sadece Bir Gece filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Sadece Bir Gece filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Gürbüz Hadi Allah’a Emanet konusu ne?

Gürbüz Hadi Allah’a Emanet filminde, pizzacıda moto-kuryelik yapan Gürbüz, sevgilisi Aylin ile evlilik planları yapar. Fakat Aylin oldukça kıskançtır. Bu sorundan kurtulmak için en yakın arkadaşı Ferhat'ı arar. Ferhat, Gürbüz’ün gün boyunca yaptıklarını cep telefonu ile kaydedip Aylin’e göndermesini önerir. Fakat Gürbüz yanlışlıkla bir cinayete şahit olunca işler karışır.

Gürbüz Hadi Allah’a Emanet hangi kanalda oynuyor?

Gürbüz Hadi Allah’a Emanet ATV kanalında oynuyor. Film 11 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Motorlu kuryelik yapan Gürbüz’ün maceralarını konu edinen film, komik maceraları ekranlara taşıyor. ATV ekranlarında yaz boyunca en sevilen Türk filmleri ekranlara gelmeye betdog giriş devam ediyor.

Biricik Sevgilim filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Biricik Sevgilim filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Gürbüz Hadi Allah’a Emanet oyuncu kadrosu karakterleri

 • Emre Mutlu - Gürbüz
 • Hakan Bulut - Ferhat
 • Arzu Oruç - Aylin
 • Gökhan Yıkılkan
 • Ayhan Taş
 • Şafak Sezer
 • Serkan Şengül
 • Bengi İdil Uras
 • Ömer Kurt
 • Hüseyin Elmalıpınar
 • Muhammed Cangören

Olmaz Olsun filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Olmaz Olsun filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu