Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Güzel Günler dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin yapım ve çekim detayları merak ediliyor. Güzel Günler dizisi nerede çekiliyor, Güzel Günler dizisi hangi semtte çekiliyor, Güzel Günler dizisi hangi gün oynuyor, Güzel Günler dizisi hangi kanalda oynuyor ve Güzel Günler dizisi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizide, Selma bütün çıkar yolların tükendiğini düşündüğü bir anda ona kalan mirası alabilmek için Van’dan İstanbul’a geliyor ve olaylar başlıyor. Altında babasından kalma hurda arabası, yanında varı-yoğu kardeşi Leylim’le birlikte İstanbul’un yolunu tutuyorlar.

Güzel Günler dizisinin oyuncuları arasında Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler var. ‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi Türk televizyon tarihine damgasını vurmuş, hafızalarda yer etmiş dizilerin yazarı ve yapımcısının imzasını taşıyan ve komedi türünde çekilen dizinin senaryosunu Selin Tunç yazıyor.

Güzel Günler dizisinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı oturuyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcısı Erol Avcı. TMC Film tarafından çekilen ve 145 dakikalık bölümleri ile yayınlanan dizi 6 Kasım’da yayınlanan ilk bölümü ile ekranlara merhaba viploby demişti. Güzel Günler dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri, dizinin yeni bölüm ne zaman hangi kanalda oynuyor, yayın günü nedir ve hangi gün oynuyor sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Güzel Günler dizisi hangi gün oynuyor?

Güzel Günler dizisi her hafta Pazar günü oynuyor. Dizide, Selma ile Mihran’ın doğdukları gün kulaklarına fısıldanan ölümsüz aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesi ekranlara taşınıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda usta ve genç isimler bir arada yer alıyor. Dizi her Pazar saat 20.00’de yeni bölümü ile ekranlarda yerini alıyor.

Güzel Günler dizisi hangi kanalda oynuyor?

Güzel Günler dizisi Show TV kanalında oynuyor. Binnur Kaya dizide üç çocuk annesi, kocasından kalan menemenci dükkanını büyük bir çaba ve emekle ayakta tutmaya çalışan Kıymet’i; Ecem Erkek nişanlısı tarafından terk edildikten sonra aşka kapılarını kapatan Füsun’u; Zeynep Çamcı ise yalnızca ‘gören gözler’in içindeki ışıltıyı fark ettiği, boks tutkunu Altan’ı canlandırıyor.

Güzel Günler dizisi nerede çekiliyor?

Güzel Günler dizisi İstanbul’un Güngören, Fatih ve Kadıköy ilçelerinde çekiliyor. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı noktalarında çekim setleri kuruluyor. Dizinin bazı sahneleri ise Van şehrinde viploby giriş yapılıyor.

Güzel Günler dizisi hangi semtte çekiliyor?

Güzel Günler dizisi Fatih ilçesine bağlı Balat semtinde çekiliyor. Dizide yer alan kafe, Balat’ın Ayan Caddesi’nde bulunuyor. Ayrıca çekimler için farklı semtlerde de çekim setleri kurulmaya devam ediyor.

Güzel Günler dizisi oyuncuları isimleri

  • Binnur Kaya - Kıymet
  • Ecem Erkek - Füsun
  • Leyla Tanlar - Selma
  • Zeynep Çamcı - Altan
  • Olgun Toker - Atakan
  • Burak Dakak - Mihran
  • Yıldıray Şahinler - Hakim
  • Orkuncan İzan - Feyyaz
  • Oya İloğulları - Alya
  • Seray Gözler - Saliha