Güzel İkili filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Güzel İkili filmi nerede çekildi, Güzel İkili filmi oyuncuları isimleri nedir, Güzel İkili filmi ne zaman çekildi, Güzel İkili filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Ufuk Özkan, Fulya Zenginer, Gökhan Yıkılkan ve Aydan Çakır paylaşıyor. Filmde, mafya grubuna tahsilatçılık yapan adam, aşık olduğu için artık yaşamında değişiklik yapmak ister. Annesine evlenmek istediğini söyler ve hoşlandığı kıza ise gerçek işini söylemez, büfe işlettiğini söyler. Son bir tahsilat yapıp piyasadan çekilmek ister fakat son iş, başına daha büyük işler açar. Güzel İkili filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde matrixbet yer alıyor.

Bizans Oyunları filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları matruşkalar isimleri Bizans Oyunları filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları matruşkalar isimleri

Güzel İkili filmi ne zaman çekildi?

Güzel İkili filmi 2016 yılında çekildi. Televizyon filmi olarak çekilen yapımın yönetmen koltuğunda Atilla Cengiz oturuyor. Filmin senaryosunu Cüneyt İnay yazdı. Barakuda Film tarafından dram, komedi ve romantik türlerinde çekilen yapım 2016 yılında izleyicilerle buluşmuş ve dikkat çekmişti.

Güzel İkili filmi nerede çekildi?

Güzel İkili filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı.

Hep Yek 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hep Yek 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Güzel İkili filmi konusu ne?

Güzel İkili filminde, bir mafya babasının yanında tahsilat işlerine bakan Tahsin, içinde bulunduğu pis işleri bırakıp hayalindeki büfeyi açmaya karar vermiştir. Onu hali hazırda büfesi olan biri zanneden nişanlısı Melike ile evlenip daha düzenli bir hayat kuracaktır. Patronları Kınalı ve Duble onu bir şartla serbest bırakacaklardır: Son bir tahsilat daha yapacaktır. İşini beklenenin aksine kendine has farklı bir tarzda yapan Tahsin, silah kullanmadan son tahsilatını da gerçekleştirir. Ne var ki bu da yeterli olmayacaktır.

Güzel İkili filmi hangi kanalda oynuyor?

Güzel İkili filmi TV8 kanalında oynuyor. Film 24 Haziran Cumartesi günü saat 14.45’te ve aynı günün gecesi saat 02.45’te TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Film 1 saat 40 dakika matrixbet giriş sürüyor.

Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat

Güzel İkili filmi oyuncuları isimleri

  • Ufuk Özkan (Tahsin)
  • Gökhan Yıkılkan
  • Fulya Zenginer
  • Aydan Çakır
  • Yüksel Ünal
  • Hakan Salınmış
  • Güzin Usta
  • Diren Polatoğulları

Güzel İkili filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Gürkan Güzeyhuz, Metin Büktel, Şamil Kafkas, Serdal Genç, İskender Bağcılar, Fatih Güleç ve Kevork Türker.

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer hangi kanalda oynuyor hangi platformda Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer hangi kanalda oynuyor hangi platformda