İzleyenleri gerilime ve drama doyuracak olan Güzelliğin Portresi filmi sinemaseverler ile ekranlarda buluşuyor. Filmin yayın ve çekim detayları araştırılmaya devam ediyor. Güzelliğin Portresi filmi nerede çekildi, Güzelliğin Portresi filmi hangi kanalda oynuyor, Güzelliğin Portresi filmi konusu ne, Güzelliğin Portresi filmi kaç yılında çekildi? sorularının cevapları belli oldu. Filmin oyuncuları arasında Nisan rolü ile Burçin Terzioğlu, Özgür rolü ile Birkan Sokullu, Oktay rolü ile Serkan Keskin, Hilal rolü ile Melisa Şenolsun, Asil rolü ile Feridun Düzağaç, Alin rolü ile Lara Tonka, Şencan Güleryüz, Gizem Soysaldı ve Güner Özkul yer alıyor.

Güzelliğin Portresi filminde, senelerdir görüşmediği babası ile ilgili önemli bir haber alan Nisan, kızı ve eşi ile birlikte baba evine döner. Yıllar önce kaçarak uzaklaştığı bu köşkte tuhaf şeyler olmaktadır. Bir yandan kaçtığı geçmişi ile yüzleşme, bir yandan babasıyla ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışan polis memurunun sorgulamaları Nisan’ı köşeye sıkıştırır. Köşkte neler olmaktadır? Babasının baş yapıtı olan resimdeki kadının gizemi nedir? Geçmiş kabuslarıyla yeniden karşılaşan Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için bu gizemi bir an önce aydınlatmak zorundadır. Güzelliğin Portresi filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne anlatıyor gerçek mi, hangi filmden uyarlama sorularının yanıtları haberimizde papelgo yer alıyor.

Özge Özberk aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Özge Özberk oynadığı tv dizileri filmleri Özge Özberk aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Özge Özberk oynadığı tv dizileri filmleri

Güzelliğin Portresi filmi kaç yılında çekildi?

Güzelliğin Portresi filmi 2019 yılında çekildi. Drama ve gerilim türlerinde çekilen yapım 13 Aralık 2019’da vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Vizyonda 6 hafta kaldı. Beyazperdede 109.438 kişi tarafından izlenen yapım 1,976,435 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Umur Turagay oturuyor. Filmin yapımcısı Necati Akpınar oldu. BKM tarafından çekilen yapımın Güney Kore filminden uyarlama senaryosunu ise Pınar Bulut ve Onur Koralp yazdı. Filmin müziklerini Marios Takoushis hazırladı.

Güzelliğin Portresi filmi konusu ne?

Güzelliğin Portresi filminde, genç bir kadın olan Nisan, yıllarca babası ile görüşmemiştir. Ancak babası ile ilgili aldığı önemli bir haberin ardından, eşi ve kızı ile birlikte soluğu baba evinde alır. Yıllar önce kaçarak ayrıldığı köşke geri dönen Nisan, burada tuhaf durumlara şahit olur. Köşke gelmesi ile birlikte kaçıp kurtulduğunu düşündüğü geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Nisan, bu sırada babası ile ilgili gizemi çözmeye çalışan polisin sorgulamasına maruz kalır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için köşkte yaşanan gizemi çözmek zorundadır.

Güzelliğin Portresi filmi hangi kanalda oynuyor?

Güzelliğin Portresi Star TV kanalında oynuyor. Film 18 Ekim Çarşamba gününü 19 Haziran Perşembe gününe bağlayan gece saat 00.30’da ve hemen ardından tekrar 02.30’da Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Film 127 dakika sürüyor. Güzelliğin Portresi, aldığı bir haber sonucu zamanında kaçarak uzaklaştığı babasının köşküne eşi ve kızıyla birlikte geri dönen Nisan’ın, hem geçmişi hem de babasıyla ilgili sır perdesini aralamaya çalışmasını papelgo giriş konu ediniyor.

Miray Daner aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Miray Daner oynadığı dizileri filmleri Miray Daner aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Miray Daner oynadığı dizileri filmleri

Güzelliğin Portresi filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Burçin Terzioğlu - Nisan
  • Birkan Sokullu - Özgür
  • Serkan Keskin - Oktay
  • Melisa Şenolsun - Hilal
  • Feridun Düzağaç - Asil
  • Lara Tonka - Alin
  • Şencan Güleryüz
  • Gizem Soysaldı
  • Güner Özkul

Özge Yağız aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Özge Yağız oynadığı tv dizileri filmleri Özge Yağız aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Özge Yağız oynadığı tv dizileri filmleri