Güzelliğin Portresi filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Güzelliğin Portresi filmi nerede çekildi, Güzelliğin Portresi filmi ne zaman çekildi, Güzelliğin Portresi filmi hangi kanalda oynuyor, Güzelliğin Portresi filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun, Feridun Düzağaç ve Lara Tonka rol alıyor. Filmde, genç bir kadın olan Nisan, yıllarca babası ile görüşmemiştir. Ancak babası ile ilgili aldığı önemli bir haberin ardından, eşi ve kızı ile birlikte soluğu baba evinde alır. Yıllar önce kaçarak ayrıldığı köşke geri dönen Nisan, burada tuhaf durumlara şahit olur. Köşke gelmesi ile birlikte kaçıp kurtulduğunu düşündüğü geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Nisan, bu sırada babası ile ilgili gizemi çözmeye çalışan polisin sorgulamasına maruz kalır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için köşkte yaşanan gizemi çözmek zorundadır. Güzelliğin Portresi filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne anlatıyor gerçek mi, hangi filmden uyarlama sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen sorular haberimizde vangabet yer alıyor.

Evim Sensin filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Evim Sensin filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Güzelliğin Portresi filmi ne zaman çekildi?

Güzelliğin Portresi filmi 2019 yılında çekildi. Gerilim ve drama türünde ekranlara gelen film 13 Aralık 2019 tarihinde vizyona girdi. 6 hafta vizyonda kalan film 109 bin 438 kişi tarafından izlendi ve toplam 1 milyon 976 bin 435 TL gişe hasılatı elde etti. Umur Turagay’ın yönettiği BKM yapımı gerilim filmi Güzelliğin Portresi, aldığı bir haber sonucu zamanında kaçarak uzaklaştığı babasının köşküne eşi ve kızıyla birlikte geri dönen Nisan’ın, hem geçmişi hem de babasıyla ilgili sır perdesini aralamaya çalışmasını ekranlara getiriyor. Yapımcısı Necati Akpınar olan filmin senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp yazdı. Filmin müziklerini Marios Takoushis hazırladı. Film Güney Kore filminden uyarlanmıştır.

Güzelliğin Portresi filmi hangi kanalda oynuyor?

Güzelliğin Portresi Star TV kanalında oynuyor. Film 13 Haziran Salı günü saat 23.15’te ve bittikten sonra tekrar saat 01.30’da Star TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde, yıllardır babası ile görüşmeyen Nisan bir gün aldığı haber ile birlikte babasının evine dönüyor. Yıllar önce kaçtığı bu eve geri dönen Nisan, çok geçmeden neden buradan kaçtığını da hatırlamaya başlıyor. Nisan artık kendisini ve sevdiklerin korumak adına evde yaşanan gizemli olayları çözmek zorunda kalıyor. Film 127 dakika vangabet giriş sürüyor.

Masumiyet filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Masumiyet filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Güzelliğin Portresi filmi konusu ne?

Güzelliğin Portresi filminde, yıllarca görüşmediği babasının ölüm haberiyle birlikte babasının yaşadığı gizemli köşke kızı ve kocasıyla geri dönen Nisan’ın, bir yandan geçmişle yaşadığı hesaplaşmalar anlatılırken, bir yandan da günümüzdeki olaylar hız kazanıyor. Hikaye büyük bir gizemle başlıyor ve taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. Filmin artısı neredeyse hiç doğaüstü bir güç kullanmadan hikayesini oluşturması ve sürdürmesi. Film fazlaca ters köşe barındırdığı için seyirci de kafasında sürekli bir gidişat tutturuyor ve seyirciye çözümü çok da kolay olmayan bir akış sunuyor.

Güzelliğin Portresi filmi oyuncuları isimleri

  • Burçin Terzioğlu - Nisan
  • Birkan Sokullu - Özgür
  • Serkan Keskin - Oktay
  • Melisa Şenolsun - Hilal
  • Feridun Düzağaç - Asil
  • Lara Tonka - Alin

Aşk Taktikleri filmi çekildiği otel nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne oyuncu kadrosu Aşk Taktikleri filmi çekildiği otel nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne oyuncu kadrosu