Hababam Sınıfı Merhaba filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Hababam Sınıfı Merhaba hangi okulda çekildi, Hababam Sınıfı Merhaba nerede çekildi, Hababam Sınıfı Merhaba hangi kanalda oynuyor, Hababam Sınıfı Merhaba ne zaman çekildi, Hababam Sınıfı Merhaba oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Güdük Necmi / İskoç Hoca rolünde Halit Akçatepe, Fatoş Hoca rolünde Hülya Koçyiğit, Deli Bedri rolünde Mehmet Ali Erbil, Matkap Emre rolünde Memet Ali Alabora, Arzu / Kız İsmail rolünde Nehir Erdoğan ve Ercüment rolünde Şafak Sezer rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Melih Ekener, Peker Açıkalın, Cengiz Küçükayvaz, Hasancan Şeremet, Ceyhun Yılmaz, Sümer Tilmaç, Hamit Haskabal, Tuncay Akça ve Zeki Alasya var.

Hababam Sınıfı Merhaba filminde, okul sahibi Muharrem Gürses vefat etmiş, okul oğlu Deli Bedri’nin yönetimine kalmıştır. Hababam geleneğini devam ettirmek isteyen talebeler, söz konusu sınıf hocalarına ve idareye zor anlar yaşatmaktadır. Bu durumu fırsat bilen Deli Bedri, okulu kat karşılığı müteahhite satıp yerine plaza yapılmasını planlamaktadır. Onun bu hayalinden haberdar olan okul müdiresi Fatoş Hoca okulun satılma bahanesi olan Hababam Sınıfı ile mücadele edebilmek için eski Hababamcıları göreve çağırır. Hababam Sınıfı Merhaba filminin çekildiği okul nerede, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi okulda çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri, kaç kişi izledi, ne kadar izlendi, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde adiosbet yer alıyor.

Mehmet Ali Erbil aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Mehmet Ali Erbil aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Hababam Sınıfı Merhaba ne zaman çekildi?

Hababam Sınıfı Merhaba filmi 2003 yılında çekildi. 16 Ocak 2004 tarihinde vizyona giren yapım 118 dakika sürüyor. Film 36 hafta vizyonda kaldı ve 1.581.457 kişi tarafından izlendi ve toplam 8.777.203 TL gişe hasılatı elde etti. Hababam Sınıfı Güle Güle filminin devam filmi olarak çekilen yapımın Hababam Sınıfı Askerde adlı devam filmi de çekilmiştir.

Hababam Sınıfı Merhaba hangi okulda çekildi?

Hababam Sınıfı Merhaba filmi Adile Sultan Kasrı’nda ve Özel Çamlıca Lisesi okulunda çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Validebağ Korusu içindeki Adile Sultan Kasrı’nda ve Acıbadem semtinde bulunan Özel Çamlıca Lisesi’nde çekim setleri kurularrak çekimler tamamlandı. Filmin yönetmen koltuğunda Kartal Tibet oturuyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat başrol oyuncuları Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat başrol oyuncuları

Hababam Sınıfı Merhaba nerede çekildi?

Hababam Sınıfı Merhaba filmi İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Acıbadem semtinde ve Validebağ Korusu’nda çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Adile Sultan Kasrı’nda yapılırken, bir bölümü ise Özel Çamlıca Lisesi’nde yapıldı. Adile Sultan Kasrı’nda günümüzde Hababam Sınıfı Müzesi bulunuyor. Filmin senaryosunu Kemal Kenan Ergen yazdı.

Hababam Sınıfı Merhaba filmi hangi kanalda oynuyor?

Hababam Sınıfı Merhaba filmi Now TV kanalında oynuyor. Film 11 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00’de Now TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Film, yetmişli yıllarda çekilen Hababam serilerinin naifliğini taşımamak ve Rıfat Ilgaz'ın eserlerine sadık kalmamak gibi önemli eleştiriler aldı. Fida Film tarafından çekilen filmin yapımcısı Cengiz Çağatay adiosbet giriş oldu.

Aşk-ı Memnu dizisinin çekildiği yalı nerede çekildi kaç bölüm sürdü hangi kanalda oynuyor? Aşk-ı Memnu dizisinin çekildiği yalı nerede çekildi kaç bölüm sürdü hangi kanalda oynuyor?

Hababam Sınıfı Merhaba oyuncu kadrosu karakterleri

 • Halit Akçatepe - Güdük Necmi/İskoç Hoca
 • Hülya Koçyiğit - Fatoş Hoca
 • Mehmet Ali Erbil - Deli Bedri
 • Memet Ali Alabora - Matkap Emre
 • Nehir Erdoğan -Arzu/Kız İsmail
 • Şafak Sezer - Ercüment
 • Melih Ekener - Bebe Ruhi
 • Peker Açıkalın - Psiko
 • Cengiz Küçükayvaz - Kötü Kenan
 • Hasancan Şeremet - Sebastian (Sebahattin)
 • Ceyhun Yılmaz - Kermit Kemal
 • Sümer Tilmaç - Sazan Kamil
 • Hamit Haskabal - Niyazi Hoca
 • Tuncay Akça - Bacaksız Amca
 • Zeki Alasya - Boz Ali
 • Ahmet Arıman - Hayta İsmail
 • Cem Gürdap - Tulum Hayri
 • Cengiz Nezir - Bozum Cahit

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncu kadrosu Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncu kadrosu