SON DAKİKA

İzmir

2019 Uluslararası İzmir İllüzyon Buluşması başlıyor

Bu yıl 20. kez düzenlenecek olan Uluslararası İzmir İllüzyon Buluşması, Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak.

22 Temmuz 2019 16:27
2019 Uluslararası İzmir İllüzyon Buluşması başlıyor

Türkiye'nin en büyük illüzyon etkinliklerinden biri olan ve geleneksel hale gelen Uluslararası İzmir İllüzyon Buluşması başlıyor. Bu yıl Narlıdere'de bulunan Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan buluşma, 1 Ağustos'ta başlayacak. 3 Ağustos tarihine kadar sürecek olan etkinliklerde Türkiye'den ve yurt dışından birçok illüzyonist yer alacak. Narlıdere Belediyesi'nin destek verdiği organizasyonlarda izleyenlere eğlenceli şovlar sunulacak. 

SİHİRBAZLIK SETLERİ SATILACAK

Bunun yanı sıra Atatürk Kültür Merkezi'nde pazar kurulacak. Bu pazarda çeşitli sihirbazlık setleri ve oyuncaklar satılacak. Etkinlik süresince sihirbazlık gösterilerinin yanı sıra çeşitli söyleşiler de yapılması planlanıyor. Gösteriler akşam, 20.30'da başlayacak. Gösteriler ücretsiz ve halka açık olacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, bu yıl 20. kez düzenlenecek olan sihirbazlık etkinliklerine tüm vatandaşları beklediklerini söyledi. 

İZMİR İLLÜZYON BULUŞMASI PROGRAMI

Yapılan açıklamada İzmir İllüzyon Buluşması'nın programı, "1 Ağustos Hoşgeldin Galası", "2 Ağustos Gala Gecesi" ve "3 Ağustos İzmir Galası" olarak açıklandı. Etkinlikle ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar için de 0535-275-24-34 numaralı telefondan bilgi alabileceği ifade edildi. Etkinliklerin gerçekleşeceği Atatürk Kültür Merkezi, Mithatpaşa Caddesi, Şehitlik Kavşağı, numara 447/A'da bulunuyor.  İzmir'de illüzyon buluşmaları, daha önce birçok farklı ilçede düzenlenmiş ve etkinliklere yoğun ilgi gösterilmişti.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım