SON DAKİKA

Eğitim

İzmir Konak'ta 80’lik öğrenciler mezun oldu

İzmir Konak’ta eğitimin ve öğrenmenin yaşı yok.

6 Haziran 2019 14:18
İzmir Konak'ta 80’lik öğrenciler mezun oldu

Son Dakika İzmir... Konak Belediyesi Ziya-Zişan Saadet Aytulun Kardeşler İleri Yaş Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde eğitim gören 80’lik öğrenciler, eğitimlerinin sonunda kep giyerek sertifikalarını aldılar. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un da katıldığı etkinlikte, 80’lik öğrenciler keplerini havaya fırlatarak mezuniyetlerini kutladı.

KONAK ZİYA-ZİŞAN SAADET AYTULUN KARDEŞLER İLERİ YAŞ SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ’NDE MEZUNİYET SEVİNCİ

İHA’nın haberine göre, Konak Belediyesi Ziya-Zişan Saadet Aytulun Kardeşler İleri Yaş Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde ahşap boyamadan örgüye, karakalem resim kurslarından Türk Halk Müziği Korosu’na kadar geniş bir yelpazede eğitimler veriliyor. Bu eğitimlere katılan ileri yaşlardaki 30 kursiyer, kurslarını başarıyla tamamladı. Kurum yetkilileri mezuniyet ve kep töreni düzenleyerek kursiyerlerine sürpriz yaptı.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur

KONAK BELEDİYE BAŞKANI ABDÜL BATUR’DAN KURSİYERLERE KUTLAMA

Dönem sonu sertifikalarını Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un elinden alan kursiyerler öğrenmenin yaşının olmadığını bir kez daha gösterdi. 80’lik kursiyerleri azimlerinden ve üretkenliklerinden dolayı kutlayan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, kursiyerlerin kep fırlatma seremonisine de tanıklık etti.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım