SON DAKİKA

İzmir

Abdül Batur icraat dönemini başlattı

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak’ta tüm mahalleleri gezerek hizmet haritasını çıkarıyor.

11 Temmuz 2019 18:12
Abdül Batur icraat dönemini başlattı

Yerel seçimlerin ardından, İzmir’in merkez ilçesinde Konak Belediye Başkanı olarak seçilen Abdül Batur saha çalışmalarına başladı.İhlas Haber Ajansı’nın haberine göre, yerel seçimlerin ardından makamında tebrikleri kabul eden ve vatandaşları dinleyen Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, hazırlık dönemini geride bıraktıklarını söyledi. 3 aylık süreçte Konaklı vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinlediklerini ve notlar aldıklarını kaydeden Başkan Abdül Batur, Konak’ın tüm mahallelerini ve sokaklarını dolaşarak hizmet haritasını çıkaracaklarını, mahallelerde yapılacak icraatların belirleneceğini söyledi. 

BATUR’DAN MAHALLE ZİYARETLERİ

Konak’ta dönüşümü başlatan ve geçtiğimiz haftalarda Gültepe Spor Kompleksi inşaatını gezen Başkan Batur, Murat Reis, Akın Simav, Çankaya, Göztepe ve Mithatpaşa mahallelerinde incelemeler yaptı. Mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Batur, Konak Belediyesi Semt Merkezleri’ni de gezdi ve Konaklı vatandaşlarla ve esnafla görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

BATUR’DAN MUHTAR VURGUSU

Mahalle muhtarları ile bölgelerinin sorunları hakkında görüşen Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, iletilen problemlerle ilgili kendi ekibine talimatlar vererek, sorunların bir an önce çözülmesini istedi. Saha çalışmaları hakkında açıklama yapan Başkan Abdül Batur, Konaklılardan aldıkları yetki ile Konak’ı yöneteceklerini ve bu süreçte mahalle muhtarlarının her zaman yanında olacaklarını kaydetti. Seçimle göreve geldiklerini söyleyen Başkan Batur, sorunların tespiti ve çözümü için mahalle muhtarlarının önemine değindi. Konak’ta mahalle ziyaretlerini sürdüren Başkan Abdül Batur, Konak Belediyesi’nin düzenlediği ücretsiz sabah sporuna katılan Konaklı kadınlarla görüştü. Spor yapan kadınlara teşekkür eden Başkan Batur, kadınların enerjisinin Konak’a iyi geldiğini kaydetti.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım