SON DAKİKA

İzmir

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, sezonu 99,5 doluluk oranıyla kapattı

Bu sezon 35 konsere ev sahipliği yapan Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, sezonu yüzde 99,5'lik doluluk oranıyla kapattı.

22 Mayıs 2019 11:25
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, sezonu 99,5 doluluk oranıyla kapattı

İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, "kırılamayacak" bir rekora imza attı. Bu sezon toplamda 35 konsere ev sahipliği yapan Adnan Ahmed Saygun Sanat Merkezi, 99,5'lik doluluk oranıyla başarılarına bir yenisini ekledi.

35 konser boyunca 16 binden fazla bilet satışı yapan merkez, bu süreçte de dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ağırladı.

İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

25 MAYIS'TA ULUSLARARASI İZMİR FESTİVALİ BAŞLIYOR

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, 25 Mayıs'ta Gülsin Onay ile Bir Chopin Akşamı konseriyle tekrar ziyaretçilere kapılarını açacak. Cumartesi günü yapılacak konser, saat 21.00'de başlayacak.

İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

EN SON İLAHİLER SENFONİSİ YAPILMIŞTI

Sanat merkezi, sezonu 120 kişilik kadronun yer aldığı "İlahiler Senfonisi" ile kapatmıştı. Gecede sahneye Burak Kut, Emin Güven Yaşlıcam, Nurdan Küçükekmekçi ve Burak Bilgili gibi isimler çıkmıştı.

İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

İlgili Haberler

  • YAZAR: KAAN YILMAZ

    1993 İzmir doğumlu Kaan Yılmaz İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu. İngiltere’de London School of Economics’de Medya ve İletişim kurslarına katılan Kaan Yılmaz, ‘Avrupa Birliği Ülkelerinde Medya Okur Yazarlığı’ sunumuyla panellere katıldı. Kaan Yılmaz Sondakikaizmir.com’da editör olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım