SON DAKİKA

İzmir

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi, sezonu İlahiler Senfonisi'yle kapattı

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi, 2018-2019 yılını İlahiler Senfonisi'yle kapattı. Konser, izleyenlerden büyük alkış ald.

9 Mayıs 2019 13:07
Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi, sezonu İlahiler Senfonisi'yle kapattı

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, 2018-2019 sezonunu muhteşem bir konserle kapattı. 120 kişilik dev bir kadronun yer aldığı “İlahiler Senfonisi” Ramazan ayının ikinci gününde sanatseverlerle buluştu. Konseri izleyenler arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer de vardı. 

EMİN GÜVEN YAŞLICAM KİMDİR 

İlahiler Senfonisini yöneten Emin Güven Yaşlıçam, Ankara'da eğitiminin tamamladıktan sonra İtalya'da, İngiltere'de ve Almanya'da eğitim gördü, Avrupa'nın birçok ülkesinde konser verdi. 

BURAK KUT KİMDİR 

Ünlü şarkıcı Burak Kut, küçük yaşlarda müziğe başladı ve eğitimini İstanbul'da tamamlayarak ilk albümünü çıkardı. Şarkılarıyla Türkiye'de tanınan biri haline gelen Burak Kut, konserde tenor olarak görev yaptı.  

NURDAN KÜÇÜKEKMEKÇİ KİMDİR  

Dokuz Eylül Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra sanat çalışmalarına başlayan Nurdan Küçükekmekçi, Türkiye'nin birçok yerinde konser vermiştir. Küçükekmekçi, konserde soprano olarak görev yaptı..  

BURAK BİLGİLİ KİMDİR  

Küçük yaşta TRT korosuna giren Burak Bilgili, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'ni bitirip ABD'ye gitti. Yurt dışında birçok ödül alan Bilgili, konserde bas olarak görev yaptı.

Konserden fotoğraflar:

İlahiler Senfonisi
İlahiler Senfonisi
İlahiler Senfonisi
İlahiler Senfonisi
  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım