SON DAKİKA

İzmir

Ak Parti Güzelbahçe eski ilçe başkanı Cem Kavur istifa etti

Ak Parti Güzelbahçe eski ilçe başkanı Cem Kavur, yaptığı açıklamada Ak Parti'den istifa ederek siyaseti bıraktığını açıkladı.

25 Haziran 2019 09:40
Ak Parti Güzelbahçe eski ilçe başkanı Cem Kavur istifa etti

2014 yılında yapılan seçimlerde Ak Parti'nin Güzelbahçe Belediye Başkanlığına aday gösterdiği eski ilçe başkanı Cem Kavur, partisinden istifa etti.

Kavur, sosyal medya hesabı Facebook'tan yaptığı açıklamada var olan kadrolarla siyaset yapmanın mümkün olmadığını gördüğü için görevi ve siyaseti bırakma kararı aldığını ifade etti.

İzmir'de siyasetin umdukları gibi gitmediğini ifade eden Cem Kavur, gördükleri haksızlıkları içlerine atmaktan bıktıklarını dile getirdi.

Siyaseti bıraktığını belirten Kavur, kendisine inanan ve güvenen herkese hakkını helal ettiğini söyledi.

Cem Kavur istifa

CEM KAVUR KİMDİR?

1968 yılında İzmir'in Karabağlar ilçesinde doğan Cem Kavur, ailesiyle birlikte Ankara'ya taşındı. İzmir'e döndükten sonra açık öğretim fakültesinden işletme mezunu olan Kavur, Vakıf Bankası'nda çalışmaya başladı.

Ege Toplumsal Düşünme ve Geliştirme Platformu'nu kuran Cem Kavur, halen derneğin başkanlığını yürütüyor.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım