SON DAKİKA

İzmir

Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya: Yerel seçimler, İzmir için tünelden önceki son çıkış

Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, yerel seçimlerin İzmir için ''Tünelden önceki son çıkış'' olacağını söyledi.

7 Mart 2019 23:45
Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya: Yerel seçimler, İzmir için tünelden önceki son çıkış

31 Mart'ta yapılacak yerel seçim öncesi Ak Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, katıldığı televizyon programında gündeme dair açıklamalar yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi'nin yönettiği İzmir Büyükşehir Belediyesiyle ilgili eleştirilerde bulunan Kaya, yerel seçimlerin İzmir için son şans olduğunu ifade etti. "Tünelden önceki son çıkıştayız" şeklinde konuşan Kaya, ilçelerin tümünde iddialı olduklarını belirtirken dengelerin değişeceğini söyledi.

İzmir ekonomisinin sürekli olarak geriye gittiğini söyleyen Kaya, Torbalı ve Aliağa'nın İzmir ekonomisini hayatta tuttuğunu, bu ilçelerin birinin Ak Partili, birinin ise MHP'li olduğunu ifade etti. Kaya, Cumhur İttifakı'nın İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Nihat Zeybekci'ye övgüde bulunurken "Birikimiyle İzmir'i İstanbul’un arkasında hak ettiği ikinci sıraya yerleştirmek istiyor” şeklinde konuştu.

NİHAT ZEYBEKCİ İNCİRALTI'NI GEZDİ

Öte yandan Nihat Zeybekci, Balçova'da bulunan İnciraltı Sahili'ne giderek incelemelerde bulundu. Lağım suyunun bir süredir dışarı çıktığını gören Zeybekci, bu görüntülerin İzmir'e yakışmadığını belirtirken 1 Nisan'dan sonra bu problemlerin çözüleceğini ifade etti. "İzmir'i bu görüntüden kurtaracağız" diyen Zeybekci, seçimler sonrasında bu duruma acil olarak müdahale edileceğini belirtti. Torbalı'da tarım projelerini açıklayan Zeybekci, yerel seçimlerle ilgili de "Oyunuzu kendinize, ilçenize, çocuklarınızın geleceğine verin." ifadelerini kullandı.

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım