SON DAKİKA

İzmir

Aliağa Belediyesi Sanatevi Gençlik Tiyatrosu büyük beğeni topladı

Aliağa Belediyesi Sanatevi (ASEV) Gençlik Tiyatrosu'nun 'Sevgili Doktor' isimli oyunu, izleyicilerden büyük alkış topladı.

19 Haziran 2019 01:23
Aliağa Belediyesi Sanatevi Gençlik Tiyatrosu büyük beğeni topladı

İzmir'de Aliağa Belediyesi'nin Sanatevi Gençlik Tiyatrosu, bu kez "Sevgili Doktor" isimli tiyatrosuyla sevenlerin karşısına çıktı. Aliağalı gençlerin severek takip ettiği tiyatro oyunlarına bu kez yetişkinler de yoğun ilgi gösterdi.

ASEV Tiyatro Eğitmeni Sinem Simge Kılınç'ın yönettiği oyunda Aliağalı genç oyuncular yer aldı. Yaklaşık olarak 3 saat süren oyun sonunda izleyenler, Aliağalı oyuncuları ayakta alkışlayarak tebrik etti.

SİMGE KILINÇ TEŞEKKÜR ETTİ

Oyun sonunda açıklamada bulunan Sinem Simge Kılınç, oyuncularını tebrik ederek kusursuz bir oyun ortaya koyduklarını ifade etti. Kılınç, oyunu izlemeye gelen ziyaretçilere de teşekkürlerini sundu.

  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım