SON DAKİKA

Arjantinli Model, Messi'yi Aşağıladı: Yatakta Ölü Gibiydi

Arjantinli model Xoana Gonzalez, Barcelona'nın dünyaca ünlü futbolcusu Lionel Messi'yle geçirdiği geceyi yorumladı: Ölü gibiydi.

14 Kasım 2018 18:51
1 Ünlü model Xoana Gonzalez, katıldığı televizyon programında yaptığı itiraflarla gündemi sarstı. 2011 yılında Barcelona’nın yıldızı Lionel Messi’yle beraber olduğunu söyleyen Gonzalez, yatak sırlarını paylaştı.

Ünlü model Xoana Gonzalez, katıldığı televizyon programında yaptığı itiraflarla gündemi sarstı. 2011 yılında Barcelona’nın yıldızı Lionel Messi’yle beraber olduğunu söyleyen Gonzalez, yatak sırlarını paylaştı.

2 Arjantinli model, “Size Messi’yle alakalı anımı anlatacağım. Uzun yıllar önce beraber olduk. O dönem çok gençti. Ben kendimi cesetle yatmışım gibi hissettim. Messi, yatakta adeta ölü gibiydi. Çok üzgünüm.” dedi.

Arjantinli model, “Size Messi’yle alakalı anımı anlatacağım. Uzun yıllar önce beraber olduk. O dönem çok gençti. Ben kendimi cesetle yatmışım gibi hissettim. Messi, yatakta adeta ölü gibiydi. Çok üzgünüm.” dedi.

3 Gonzalez, şu şekilde devam etti: Beni Puerto Madero'daki evine çağırırken kendisi değil koruması geldi. O an zaten utangaç biri olduğunun farkına vardım. Gece müzikten konuştuk, sonra da beraber olduk.” dedi.

Gonzalez, şu şekilde devam etti: Beni Puerto Madero'daki evine çağırırken kendisi değil koruması geldi. O an zaten utangaç biri olduğunun farkına vardım. Gece müzikten konuştuk, sonra da beraber olduk.” dedi.

4 3 çocuk babası Messi’nin, bu açıklamalara ne yanıt vereceği merakla bekleniyor.

3 çocuk babası Messi’nin, bu açıklamalara ne yanıt vereceği merakla bekleniyor.

5

6

7

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım