SON DAKİKA

İzmir

Bayraklı Belediyesi, vergilerin son ödeme tarihini duyurdu

Bayraklı Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergilerinin son ödemesinin 30 Kasım olduğunu duyurdu.

12 Kasım 2019 12:06
Bayraklı Belediyesi, vergilerin son ödeme tarihini duyurdu

Bayraklı Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi nedeniyle vatandaşlara bilgilendirme mesajı yayınladı. Bayraklı Belediyesinin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada son ödeme tarihinin 30 Kasım olduğu ifade edilirken ödemelerin yapılabileceği seçenekler de belirtildi.

Bayraklı Belediyesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Bayraklı Belediyesi ödeme noktaları 

  • Veznelerimiz: Yeni hizmet binası(Anadolu Caddesi no:125 Bayraklı), Çamkıran hizmet binası, Postacılar hizmet binasından nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. (Bonus-World-Paraf-Maximum kredi kartarına taksit imkanı sunulmaktadır. Vakıfbank Bayraklı şubesi hesap no: tr52 0001 5001 5800 7294 5488 71 - Posta çeki hesap no: 5884112 
  • www.bayrakli.bel.tr internet adresinden tüm bankalara ait kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.  
  • Akıllı telefonunuzdan "bayraklı belediyesi "uygulaması ile tüm borçlarınızı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.  
  • Denizbank'a ait tüm şubelerden, internet bankacılığından ve atm'lerden TC kimlik no veya belediye sicil no ile ödemenizi yapabilirsiniz. 
  • Halkbank'a ait tüm şubelerden, internet bankacılığından ve atm'lerden TC kimlik no veya belediye sicil no ile ödemenizi yapabilirsiniz. 
  • Not: posta çeki ve banka ödemelerinizde emlak ve çtv sicil numaranız ile tc kimlik no ve ad soyadınızı mutlaka yazınız. Posta çeki ödemelerinizin sisteme girilmesi takip eden gün içerisinde yapılmaktadır. 
  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım