SON DAKİKA

Magazin

Benim Adım Melek ne zaman? Hangi gün ve hangi kanalda?

Benim Adım Melek dizisinin ne zaman ve hangi gün yayınlandığı ile hangi kanalda ve saat kaçta başladığı ortaya çıktı.

4 Aralık 2019 13:35
Benim Adım Melek ne zaman? Hangi gün ve hangi kanalda?

Benim Adım Melek dizisi 11. Bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünün yayın ayrıntıları dizi severler tarafından merak ediliyor. Benim Adım Melek dizisi ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? Benim Adım Melek hangi kanalda ve saat kaçta başlayacak? Soruları yanıt buldu. Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin olduğu, oyuncuları arasında Mehmet Çevik, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Kaan Çakır, Ece Özdikici ve Zeyno Eracar’ın olduğu Benim Adım Melek dizisinin yayın günü ve ayrıntılarına dair sorular haberimizde cevap buluyor.

BENİM ADIM MELEK NE ZAMAN, HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Benim Adım Melek dizisi 4 Aralık 2019 Çarşamba günü yayınlanacak. Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümü olan 11. Bölüm seyirci ile buluşacak.

BENİM ADIM MELEK DİZİSİ OYUNCULARI VE GERÇEK İSİMLERİ NEDİR?

BENİM ADIM MELEK HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Benim Adım Melek dizisi TRT 1 kanalında, saat 20.00’de başlayacak. Dizinin önce özet bölümü, daha sonra yeni bölümü televizyon ekranlarına gelecek.

İlgili Haberler

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım