SON DAKİKA

İzmir

Bornova Macera Park'tan Tunç Soyer geçti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bornova'da yer alan Macera Park'ı ziyaret ederek düzenlenen yarışma için İzmir'e gelen sporculara başarılar diledi.

13 Mayıs 2019 00:08
Bornova Macera Park'tan Tunç Soyer geçti

Son dakika İzmir... İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Macera Park'ı ziyaret etti. Soyer, 2018 yılında kullanıma açılan ve İzmir'in Bornova ilçesinde yer alan Macera Park'ı gezerek Türkiye çapında düzenlenen yarışmayı da seyretti. Türkiye'nin birçok şehrinden toplamda 59 yarışmacının katıldığı Spor Tırmanış Türkiye Şampiyonası'nı izleyen Soyer, yarışmacılara da başarılar diledi. 

Bornova Macera Park

Daha önce "Yıldızlı proje" ödülüne layık görülen Bornova Macera Park'ta dağcılık ve kaya tırmanışı gibi aktivitelerin yanı sıra çocukların da eğlenebileceği bölümler bulunuyor. 

Bornova Macera Park

BORNOVA MACERA PARK NEREDE? 

Bornova Macera Park Atatürk Mahallesi, 919. Sk. No: 146'da bulunuyor. Macera Park'a Bornova Metro'dan 585 numaralı otobüse binerek ulaşabilirsiniz. 

Bornova Macera Park

Bornova Macera Park, haftanın 6 günü çalışmaktadır. Park, Pazartesi günleri kullanıma kapalıdır. Macera Park'a giriş ücreti 25 TL'dir. Bu ücret, hem nakit olarak hem de kredi kartıyla ödenebilmektedir. 

Bornova Macera Park

Bornova Macera Park hakkında daha fazla bilgi almak için 433 51 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım