SON DAKİKA

Bu geceden itibaren benzin ve motorin fiyatlarında indirim yapılacak

7 Haziran 2019 gecesinden itibaren motorinde 21, benzinde ise 17 kuruşluk indirim yapılacak.

7 Haziran 2019 16:11
Bu geceden itibaren benzin ve motorin fiyatlarında indirim yapılacak

Son dakika İzmir... Benzin ve motorin fiyatlarına bu geceden itibaren indirim yapılacak. EPGİS tarafından yapılan açıklamaya göre motorinde 21 kuruş, benzin fiyatlarında ise 17 kuruşluk indirime gidilecek. 

Buna göre İzmir'de benzinin litresi 7,04 TL'den 6,87 TL'ye motorinin fiyatı ise 6,53 TL'den 6,32 TL'ye düşecek.

4 GÜN ÖNCE YİNE İNDİRİM GELMİŞTİ 

4 gün önce akaryakıta yine indirim gelmişti. Benzin ve otogaza yapılan indirim ile benzin fiyatı 7,14 TL'den 7,04'e, otogazın fiyatı ise 3,87'den 3,75'e düşmüştü. Böylece 5 gün içinde benzine yapılan indirim, 27 kuruşu buldu. 

Türkiye'de akaryakıta en son 5 Mayıs tarihinde zam gelmiş ancak eşel mobil sistemi ile ÖTV'den karşılanmış, fiyat tüketiciye yansıtılmamıştı.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    Onur Özcan, 1990 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi alan Onur Özcan, İstanbul'da çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Kendini tüm haber kategorilerinde geliştiren Onur Özcan, ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. İstanbul'da çalıştığı dönemde yaptığı özel haberlerle ismini duyuran Onur Özcan, günümüzde İzmir yerel basınının nabzını tutmaktadır.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım