SON DAKİKA

İzmir

Can Gox İzmir konser etkinliği 18 Ekim’de Alsancak’da

Can Gox İzmir konseri, 18 Ekim Cuma günü, saat 22.00’de, Konak’ta bulunan Bios Bar Alsancak sahnesinde yapılacak.

17 Ekim 2019 17:16
Can Gox İzmir konser etkinliği 18 Ekim’de Alsancak’da

Asıl adı Can Göksun olan, Haydar Waits ve Can Gox adlarıyla tanınan sanatçı, İzmir’de konser etkinliğine katılacak. Can Gox İzmir konser etkinliği 18 Ekim 2019 Cuma günü, saat 22.00’de başlayacak. Konak ilçesinde bulunan Bios Bar Alsancak’ta sahneye çıkacak sanatçı, en sevilen şarkılarını İzmirli hayranları için söyleyecek. Can Gox konser biletleri satışa çıktı.

CAN GOX KONSER BİLET FİYATI

“Anadolu Blues” olarak tanımladığı müziği ustalıkla icra eden Can Gox, Gazi Kadınlar Sokağı (1453 Sokak) No: 18 adresinde bulunan, İzmir Bios Bar Sahnesi’nde İzmirli hayranları ile buluşacak. Müzik otoriteleri tarafından sesi Cem Karaca’ya benzetilen Can Gox, 18 Ekim Cuma günü, saat 22.00’de sahne alacak. 18 yaş sınırının olduğu Can Gox İzmir konseri bilet fiyatı ise 56,50 TL olarak satışa sunuldu.

CAN GOX KONSERİ NEREDE, SAAT KAÇTA?

  • Konser adı: Can Gox İzmir Konseri
  • Konser tarihi ve saati: 18 Ekim 2019 Cuma / 22.00
  • Konser yeri: Alsancak Bios Bar Sahnesi / Konak
  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım