SON DAKİKA

İzmir

Çeşme’de üst düzey bayramlaşma

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Çeşme İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma törenine, CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekilleri de katıldı.

12 Ağustos 2019 23:10
Çeşme’de üst düzey bayramlaşma

İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen bayramlaşma törenini Cumhuriyet Halk Partisi Çeşme İlçe Başkanlığı organize etti. İlçe Başkanı Sait Kavasoğulları’nın ev sahipliği yaptığı törene Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcıları, CHP Milletvekilleri, İzmir İl Başkanı Yardımcısı ile birlikte Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran ve partililer katıldı.

ÖZTRAK, İKTİDAR VURGUSU YAPTI

Çeşme’de Kurban Bayramı dolayısıyla yapılan bayramlaşma töreninde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde büyük bir başarı elde ettiklerini ve CHP teşkilatlarının büyük katkıları ile bunun başarıldığını dile getirerek, ülkenin en önemli yerlerinde iktidar olduklarını dile getirdi. Türkiye nüfusunun %45’inin CHP’li belediyelerin yönetiminin altında olduğunu kaydeden Öztrak, bu durumun Cumhuriyet Halk Partisi’ne önemli sorumluluklar yüklediğini vurguladı. İktidara gelmek maksadıyla hareket eden CHP’nin, sorumluluk bilincine sahip mensupları olduklarını söyleyen Öztrak, bu sorumluluk ve duruşla ilerlemek zorunda olduklarını söyledi. Tüm halk kitlelerini kucaklayan, herkesin elinden tutan ve problemlerini çözen bir yaklaşım vurgusu yapan Öztrak, iktidar için bunların gerekli olduğunu dile getirdi.

BAŞKANLARA SAHİP ÇIKILMALI

Bayramlaşma töreninde konuşan bir diğer isim Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu oldu. Çeşme’ye geldiklerinde vatandaşlarla buluştuklarını ve onlara Ekrem Oran’dan memnun olup olmadıklarını sorduklarını söyleyen Erdoğdu, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran’a karşı vatandaşların büyük bir memnuniyet duyduğunu kaydetti. Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanlarını ve İlçe Başkanlarını koruyacak ya da yıkacak olanın CHP Örgütü olduğunu söyleyen Erdoğdu, Çeşme’nin bir turizm merkezi olduğunu, başka şehirlerden Çeşme’ye geldiklerinde eksiği olmayan bir durumla karşılaşmak istediklerini kaydetti. Tatil yörelerinde Belediye Başkanlığı’nın zor olduğunu ve başkanların desteğe ihtiyaç duyduğunu söyleyen Erdoğdu, eksiklik görülmesi durumunda ilgili birimlerle irtibat kurulmasını, haksız eleştiriler karşısında ise başkanlara sahip çıkılması gerektiğini dile getirdi.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım