SON DAKİKA

İzmir

Çeşme'deki can kurtaran kulesindeki içki skandalı ortaya çıktı

Çeşme Ilıca Plajı'nda can kurtaran kulesinin tepesinde içki içilmesi vatandaşlardan tepki topladı.

8 Haziran 2019 13:04
Çeşme'deki can kurtaran kulesindeki içki skandalı ortaya çıktı

Son dakika İzmir... Ramazan Bayramı tatilinde yoğun ilgi nedeniyle adım atacak yer kalmayan Çeşme'nin Ilıca Plajı'ndaki skandal görüntü ortaya çıktı. Bu yıl Çeşme Belediyesi'nin işlettiği ve şezlong ile şemsiyeleri kaldırdığı sahilde, can kurtaran kulesi kurulmuştu. 

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; boğulma ve yaralanma gibi durumlarda hızlı şekilde müdahale edilebilmesi için kurulan kulenin tepesinde, bir grup vatandaşın içki şişeleriyle görüntülenmesi şaşkına çevirdi. Can kurtaran görevinde olup olmadığı bilinmeyen, kimliği henüz belirlenemeyen kişiler, çevre sakinlerinden de tepki topladı. 

Can kurtaran kulesinde alkol alan kişilere tepki gösteren bazı vatandaşlar, "İçki keyfi yapanlar mı can kurtaracak?" şeklinde konuştu. 

Ilıca Plajı Can kurtaran içki

POLİS VE JANDARMA 24 SAAT GÖREV YAPMIŞTI 

İzmir Emniyeti ve Jandarma ekipleri, yaptıkları anlaşma ile Çeşme Sahili'nde 24 saat boyunca ortaklaşa çalışmışlardı. Çeşme'de herhangi bir problem çıkmaması amacıyla çalışan ekipler için 108 kişilik ek takviye de yapmıştı. Emniyet görevlilerinin bir kısmı trafikte, bir kısmı üniformalı olarak, bir kısmı da sahilde sivil olarak asayişi sağlamıştı. 

Çeşme'de bu bayram tatilinde herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması ise yüzleri güldürmüştü.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım