SON DAKİKA

İzmir

Çeşme unutulmaz bir konsere hazırlanıyor

İzmir Çeşme’de ünlü tenor Alessandro Safina ve Arp Sanatçısı Victor Espinola, 11 Ağustos Pazar günü sokak hayvanları yararına sahneye çıkacak.

7 Ağustos 2019 21:19
Çeşme unutulmaz bir konsere hazırlanıyor

İzmir Çeşme Belediyesi ve Çeşme Alaçatı Doğa ve Hayvanseverler Derneği (ÇESAL) ses getirecek bir sosyal sorumluluk projesi için ortaklaşa harekete geçti. 11 Ağustos Pazar günü saat 21.00’de Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda ünlü isimler sahne alacak. İtalyan Pop Tenor Alessandro Safina ve Arp Sanatçısı Victor Espinola sokak hayvanları için konser verecek. İzmir Filarmoni Orkestrası eşliğinde eserlerini seslendirecek ünlü tenor, sanatçı Nez ile düet yapacak ve konser gelirleri sokak hayvanları için kullanılacak.

GELİRLER SOKAK HAYVANLARINA

ÇESAL tarafından organize edilen ve Çeşme Belediyesi’nin destekleri ile düzenlenen konserin öznesi, sokakta ve barınaklarda yaşayan sahipsiz hayvanlar olacak. “Alessandro Safina ve Arkadaşları” 11 Ağustos’ta Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda, müzikseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatmak için son hazırlıklarını yapıyor. Gelirlerinin Çeşme’de yaşayan sahipsiz hayvanlara aktarılacağı konser organizasyonunda sahne alacak Alessandro Safina, sanatçı Nez ile düet yapacak ve tenora İzmir Filarmoni Orkestrası eşlik edecek. Ünlü tenor önceki yıllarda da Türkiye’de verdiği konserlerde Sezen Aksu, Ferhat Göçer ve Sertap Erener gibi isimlerle düet yapmıştı.

1O AĞUSTOS’TA PARTY VAR

Konser öncesi sokak hayvanları yararına Çeşme Shayna Beach’te party yapılacak. 10 Ağustos Cumartesi günü Aya Yorgi Koyu’nda yapılacak “Pre-Party”ye Allessandro Safina ev sahipliği yapacak ve gelirler ÇESAL’a aktarılacak. DJ’lerin ve renkli şovların yer alacağı partiye katılan konuklar Safina ile tanışma fırsatı da bulacak. Çeşme’de unutulmaz etkinlikler düzenlemek için kolları sıvayan Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, sokak hayvanlarına yardım eli uzatmak amacıyla bu ücretsiz etkinliklerin yapıldığını, sokak hayvanlarının artık sahipsiz olmayacağını dile getirdi.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım