SON DAKİKA

İzmir

Çiğli’nin 26 mahallesinde sandık kuruldu

İzmir Çiğli’de kurulan sandıklar, ilçenin öncelikli sorunlarını tespit etmek için 2 gün boyunca 26 mahallede kalacak.

11 Temmuz 2019 21:56
Çiğli’nin 26 mahallesinde sandık kuruldu

İzmir Çiğli’de vatandaşların Çiğli ile ilgili görüşlerini almak için sandıklar kuruldu. Çiğli’nin 26 mahallesinde kurulan sandıklara giden vatandaşlar, Çiğli ile ilgili taleplerini ve önerilerini yazarak sandıklara atıyor. Çiğli’nin 26 mahallesinde 2 gün duracak sandıklara sabah saatlerinde gitmeye başlayan Çiğlili vatandaşlar, Çiğli Belediyesi tarafından hazırlanan formları doldurarak ve önerilerini yazarak sandıklara atıyor. 

YETKİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİLER

Sandıkların kurulmasından ve kendilerinin görüşlerinin alınmasından dolayı mutlu olduklarını kaydeden Çiğlili vatandaşlar, sorunların tespiti için yapılan bu çalışmadan dolayı yetkililere teşekkür ettiklerini kaydettiler. Çiğli Esentepe Mahalle Muhtarlığı’na giderek, burada kurulan sandıkta vatandaşla bir araya gelen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, vatandaşların her türlü talebini, 26 mahallede kurulan sandıklar aracılığı ile kendilerine iletebileceklerini söyledi.

GÜMRÜKÇÜ’DEN ‘YERİNDE TESPİT’ VURGUSU

Çiğli’nin geleceği adına talepleri topladıklarını kaydeden Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli’de üretilecek hizmetlerin bu taleplere göre şekilleneceğini kaydetti. Sosyal Belediyecilik adına sorumlulukları olduğunu söyleyen Başkan Gümrükçü, Çiğli halkının daha rahat yaşaması için Çiğli Belediyesi olarak üzerlerine düşen hizmetleri yerine getireceklerini kaydetti. Çiğli’nin 26 mahallesinde sandıklar kurarak, mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek istediklerini kaydeden Başkan Gümrükçü, mahalle muhtarları ile de bir araya gelerek Çiğli’nin problemlerini not aldıklarını söyledi. Yardımcılarının da bu süreçte Çiğli’de farklı tespit faaliyetleri yürüttüğünü, Çiğli’nin geleceği adına hep birlikte çalıştıklarını kaydeden Başkan Utku Gümrükçü, Çiğli’de eşitsizliği bitirmek, yeni projeler üretirken çevreyi korumak ve üretimi desteklemek için projeler üreteceklerini söyledi.

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım