SON DAKİKA

Politika

Devlet Bahçeli sakal bıraktı, sosyal medyada gündem oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tedavisi sona erdi. Bahçeli’nin sakal bıraktığı görüntüler sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

14 Ekim 2019 13:35
Devlet Bahçeli sakal bıraktı, sosyal medyada gündem oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastanede tedavi altına alınmış ve gündemi meşgul eden önemli konulardan biri olmuştu. Bahçeli’nin sağlık durumunun iyi olmadığı iddiaları çok konuşulmuş, hatta yerine geçecek isimler üzerinde de çeşitli tartışmalar yaşanmıştı. MHP Lideri Devlet Bahçeli bugün parti genel merkezine giderek mesaisine başladı. Devlet Bahçeli’nin sakal bıraktığı görüntüler en çok konuşulan konular arasa girdi.

DEVLET BAHÇELİ GENEL MERKEZ’DE

MHP Lideri Devlet Bahçeli, hastanede süren tedavisinin ardından taburcu oldu ve siyasete kaldığı yerden devam etmek için Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ne gelerek toplanan kalabalığı selamladı. Sakal bıraktığı gözlenen Bahçeli, Türk bayrakları ve sloganlarla kendisini karşılayan partilileri kısa bir süre selamladıktan sonra genel merkezdeki makamına çıktı.

DEVLET BAHÇELİ SAKAL BIRAKTI

Türk siyasetinin önemli isimleri arasında yer alan ve Cumhur İttifakı ile Adalet ve Kalkınma Partisi’ne önemli ölçüde destek veren Milliyetçi Hareket Partisi, siyasi tartışmaların odağında olmayı sürdürüyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli geçtiğimiz haftalarda sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılmış ve durumunun ciddi olduğu iddia edilmişti. Taburcu olan mesaiye başlayan Devlet Bahçeli’nin sakal bıraktığı gözlerden kaçmadı. Zayıfladığı da gözlenen Bahçeli, ilk kez kameraların karşısına çıktı Bozkurt işareti yaparak kendisini karşılayan partilileri selamladı.

İlgili Haberler

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım