SON DAKİKA

Instagram Fenomeni Çift, Fotoğraf Çekilmek Uğruna Hayatından Oldu

Dünyanın en ünlü Instagram fenomenleri arasında yer alan çift, fotoğraf çekmek uğruna çıktıkları yerden düşerek hayatını kaybetti.

14 Kasım 2018 19:38
1 ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkı'nı ziyaret eden bir çiftin parkın içindeki popüler noktalardan olan Taft Point isimli uçurumdan düşerek öldüğü aktarıldı.

ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkı'nı ziyaret eden bir çiftin parkın içindeki popüler noktalardan olan Taft Point isimli uçurumdan düşerek öldüğü aktarıldı.

2 Henüz çiftin neden düştüğüne dair araştırmalar devam ederken ABD'li basın kuruluşları çiftin fotoğraf çekmek amacıyla orada bulunmalarına dikkat çekti. Bazı yayın kuruluşları haberi,

Henüz çiftin neden düştüğüne dair araştırmalar devam ederken ABD'li basın kuruluşları çiftin fotoğraf çekmek amacıyla orada bulunmalarına dikkat çekti. Bazı yayın kuruluşları haberi, "Hayatımız yalnızca bir fotoğraf kadar mı değerli" başlığı ile verdi.

3 Kaliforniya’da bulunan Yosemite Ulusal Parkı’na giden çift, Taft Point ismi verilen uçurumdan düşerek hayatını kaybetti.

Kaliforniya’da bulunan Yosemite Ulusal Parkı’na giden çift, Taft Point ismi verilen uçurumdan düşerek hayatını kaybetti.

4 İkilinin cesetleri, olaydan 1 hafta sonra bulunurken sosyal medya kullanıcıları “Hayat, bir fotoğraf kadar değersiz” yorumunda bulundu.

İkilinin cesetleri, olaydan 1 hafta sonra bulunurken sosyal medya kullanıcıları “Hayat, bir fotoğraf kadar değersiz” yorumunda bulundu.

5 “Holiday and happy ever after” (Tatiller ve mutlu sonlar) ismindeki bloglarında gittikleri yerleri ve çekildikleri pozları paylaşan çiftin, on binlerce takipçisi bulunmaktaydı.

“Holiday and happy ever after” (Tatiller ve mutlu sonlar) ismindeki bloglarında gittikleri yerleri ve çekildikleri pozları paylaşan çiftin, on binlerce takipçisi bulunmaktaydı.

6

7

8

9

10

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım