SON DAKİKA

İzmir

Foça'da pamuk deposunda yangın çıktı

İzmir'in Foça ilçesinde bulunan bir pamuk deposunda yangın çıktı, itfaiye ekipleri olay yerine gelerek yangını söndürdü.

7 Ekim 2019 17:53
Foça'da pamuk deposunda yangın çıktı

Foça'da yangın! İzmir'in Foça ilçesi Gerenköy Mahallesi'nde bir pamuk deposunda yangın çıktı. Çevrede bulunan kişiler, yangını gördükten sonra itfaiye ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. İtfaiye ekipleri, hızlı bir şekilde olay yerine geldi. Yapılan çalışmalar sonrası söndürme çalışmaları başladı. 

Foça'da pamuk deposunda yangın çıktı

FOÇA PAMUK DEPOSUNDA YANGIN

Depo çalışanları, itfaiye ekiplerine yardımcı olmak için kepçelerle pamukları dışarı attı. İtfaiye ekipleri yangını söndürürken olay sonrası büyük maddi kayıp yaşandı. Olayda can kaybının olmaması ise tek teselli oldu. Yangının neden çıktığı bilinmezken olayla ilgili araştırma sürüyor.

Foça'da pamuk deposunda yangın çıktı
  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım