SON DAKİKA

Magazin

Güvercin dizisi ne zaman? Hangi gün, hangi kanalda oynuyor?

Ekranların yeni dizisi Güvercin’in tekrar bölümünün ne zaman ve hangi gün yayınlandığı ile hangi kanalda ve saat kaçta başladığı ortaya çıktı.

4 Aralık 2019 13:50
Güvercin dizisi ne zaman? Hangi gün, hangi kanalda oynuyor?

Pazar günleri yayınlanan yeni dizi Güvercin 2. tekrar bölümü ile ekranlara gelecek. Televizyon dizilerinin arasına yeni katılan Güvercin dizisinin yayın günü ve ayrıntıları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Güvercin dizisi ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? Hangi kanalda ve saat kaçta başlayacak? Soruları yanıt arıyor. Başrollerini Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada’ın paylaştığı, oyuncuları arasında Menderes Samancılar ve Nursel Köse olan Güvercin dizisine dair merak edilen yayın ayrıntıları haberimizde cevap buluyor.

GÜVERCİN DİZİSİ NE ZAMAN VE HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Güvercin dizisi 4 Aralık 2019 Çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin 2. Bölümü tekrar bölüm olarak dizi severlerin karşısına çıkacak.

GÜVERCİN DİZİSİ HANGİ KANALDA VE SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Güvercin dizisi Star TV kanalında, saat 20.00’de başlayacak. Dizinin 2. Tekrar bölümü ekranlara gelecek.

İlgili Haberler

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım