SON DAKİKA

İzmir

Haluk Levent'in ekibi AHBAP, İzmir İnciraltı'nı temizledi

Sanatçı Haluk Levent'in kurduğu AHBAP, İnciraltı Kent Ormanı ve İnciraltı sahilini temizledi.

30 Nisan 2019 10:06
Haluk Levent'in ekibi AHBAP, İzmir İnciraltı'nı temizledi

Son dönemde yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle Türk insanının gönlünü fetheden Haluk Levent, bu kez İzmir için harekete geçti. Haluk Levent'in kurduğu AHBAP topluluğu, İzmir'de İnciraltı Kent Ormanı ve İnciraltı sahilini temizledi. Yapılan temizlikle ilgili fotoğraf da paylaşılırken #KirletmeTemizle etiketine yer verildi. 

İzmir AHBAP İnciraltı

AHBAP NEDİR 

2 Ağustos 2017 tarihinde sanatçı Haluk Levent öncülüğünde kurulan ve açılımı Anadolu Halk ve Barış Platformu olan AHBAP, çeşitli yardım organizasyonlarıyla beğeni toplamıştı. AHBAP, kuruluş felsefesini "Anadolu kültür hazinesinin birleştirici ve dönüştürücü birikimini, çağdaş bilgi ve teknolojinin olanaklarıyla geliştirerek geleceğe taşımak üzerine kurulu, dayanışmaya, paylaşıma ve sevgi üzerinden aidiyete dayalı değer sistemleri ile çalışan, bir işbirliği hareketi" olarak açıklamıştı. 

HALUK LEVENT KİMDİR 

1968 Adana doğumlu olan Haluk Levent, Ankara Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, ODTÜ ve Bilkent Üniversitesi'nde eğitim gördü. 1992 yılında İstanbul'a gelen Haluk Levent, burada ilk albümünü çıkardı. Kazandığı ilk parayla yardıma muhtaç insanlara yardım etti. Bugüne dek birçok albüm çıkaran Haluk Levent, yardım amacıyla çıktığı 11 saatlik konserle de bir döneme damga vurmuştu.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım