SON DAKİKA

Magazin

İbrahim Tatlıses'ten 'Sizi İzmir'e bağlayan nedir' sorusuna manidar yanıt

İzmir'e yerleşen ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, 'Sizi İzmir'e bağlayan nedir?' sorusuna manidar bir yanıt verdi.

1 Mayıs 2019 10:55
İbrahim Tatlıses'ten 'Sizi İzmir'e bağlayan nedir' sorusuna manidar yanıt

İzmir’e yerleşen ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’ten, “aşk” itirafı geldi. Alsancak’ta yeni restoranının açılışına katılan İbrahim Tatlıses, kurdeleyi kestikten sonra açıklamalarda bulundu.

İstanbul’u terk ederek İzmir’e yerleşen İbrahim Tatlıses, “Sizi İzmir’e bağlayan nedir” sorusuna da “Aşk” yanıtını verdi. Tatlıses, “Hep birlikte İzmirlileştik. Burası sevilmeyecek bir memleket değil.” şeklinde konuştu.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

1952 Şanlıurfa doğumlu olan İbrahim Tatlıses, veya gerçek adıyla İbrahim Tatlı, 70’li yıllarda inşaatta çalışırken Adanalı bir sinemacının kendisini fark etmesiyle meşhur oldu. 1977 yılında ilk albümünü çıkaran İbrahim Tatlıses, ardından sinema sektörüne de giriş yaptı. Birçok filmde sahne alan Tatlıses, müzik kariyerine de devam etti. Dünyanın birçok ülkesinde konser verdi, ödül aldı. 2007 yılında Genç Parti’den milletvekili adayı oldu ancak seçilemedi. 2011 yılında Ak Parti’den aday adayı oldu ancak partiden aday gösterilmedi. 2011 yılında kendisine açılan ateş sonucu yaralanarak hastaneye kaldırıldı. İki hafta boyunca yoğun bakımda kalan İbrahim Tatlıses, daha sonra sağlığına kavuştu.

 

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım