SON DAKİKA

Teknoloji

İndirim festivali öncesi N11 çöktü mü?

Vatandaşların merakla beklediği N11 indirim kampanyası öncesi yoğunluk nedeniyle şirketin internet sitesi çöktü.

11 Kasım 2019 00:24
İndirim festivali öncesi N11 çöktü mü?

Türkiye'nin en çok satış yapan e-ticaret sitelerinden N11, kısa bir süre önce yaptığı açıklama ile 11 Kasım tarihinde, yani 11.11'de indirim festivali yapılacağını duyurmuştu. İndirim festivali nedeniyle birçok indirim kuponu satılmış ve vatandaşlar kampanyanın başlaması için için geri sayıma başladı. 

N11 ÇÖKTÜ MÜ?

Vatandaşlar, büyük merakla beklediği N11 kampanyası için hazırlıklarını tamamlarken yoğun ilgi nedeniyle N11'in internet sitesi erişilmez hale geldi. Bir süredir ulaşılamayan internet sitesi nedeniyle vatandaşlar da alışveriş yapamadan sayfayı kapatmak zorunda kaldı. N11'de yoğunluğun azalmasıyla birlikte yeniden sitenin faaliyete geçmesi ve satışları başlaması bekleniyor.

İndirim festivali öncesi N11 çöktü mü?

11 Kasım saat 00.00'da başlayacak olan kampanya, 12 Kasım 00.00'da sona erecek ve indirime giden ürünler eski haline dönecek.

  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım