SON DAKİKA

İzmir

İzmir 3. Gençlik Festivali Çadır Kampı başlıyor

İzmir'de Gençlik Festivali Çadır Kampı bu yıl 3. kez düzenlenecek. Peki kamp ne zaman başlayacak, nerede yapılacak? Detaylar, sondakikaizmir.com'da.

7 Mayıs 2019 16:07
İzmir 3. Gençlik Festivali Çadır Kampı başlıyor

İzmir Gençlik Festivali Çadır Kampı, yeniden başlıyor! Bu yıl 3. Kez düzenlenecek olan festival, birçok müzik grubunu ağırlayacak. Organizasyon kapsamında düzenlenecek konserler ve tüm etkinlikler, halka açık ve ücretsiz olacak. İnciraltı Kent Ormanı’nda düzenlenecek Gençlik Festivali Çadır Kampı ne zaman başlayacak? Festival nerede yapılacak? Detaylar, sondakikaizmir.com’da...

İzmir’de bu yıl 3. Düzenlenecek olan Gençlik Festivali Çadır Kampı, 17-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak. 2 Mayıs’ta başlayan başvuru süresi, yoğun katılım nedeniyle hemen bitti ancak konserlere ve etkinliklere herkes katılabilecek. Konserler ve diğer etkinlikler, ücretsiz olacak.

İnciraltı Kent Ormanı

İZMİR GENÇLİK FESTİVALİ ÇADIR KAMPI

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, kampa katılan İzmirlilere bir takım uyarılarda bulunuldu. Açıklama şu şekilde:

 • Kamp alanı, 17 Mayıs 2019 saat 10.00’dan sonra açılacak ve bu saatten sonra gelecek katılımcılar kabul edilecek. Katılımlar saat 19.00’da sona erecek. Ertesi gün gelecek olan katılımcılar, kamp alanına alınmayacak.
 • Aynı çadırda konaklayacak arkadaşlar, birlikte kayıt yaptırmak zorunda. Tek başına kamp alanına gelen katılımcılar, kamp alanına alınmayacak. Bununla birlikte katılımcılar, kayıt esnasında öğrenci kartı ve kimliğini ibraz etmek zorunda. Bu yeterlilikleri sağlayamayan katılımcılar, kamp alanına giremeyecek.
 • Kamp alanına, güvenlik gerekçesiyle ziyaretçi kabul edilmeyecek. Bununla birlikte kamp alanına silah ve delici cisim gibi yaralama veya yaralanma tehlikesi oluşturabilecek cisimler kamp alanına sokulmayacak.
 • Sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çay, kahve ve su ihtiyaçları, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanacak. Bunun dışında oruç tutan katılımcılar için sahur için yiyecek verilecek.
 • Kamp içinde sigara ve alkol kullanılması yasak. Katılımcılar, herhangi bir şekilde bu kuralın dışına çıkarsa kamp alanından çıkarılacak.
 • Kamp alanınca ücretsiz internet hizmeti, şarj bölümü, duş ve tuvalet, oyun parkurları ve 24 saat güvenlik bulunacak.
İnciraltı Kent Ormanı

İZMİR GENÇLİK FESTİVALİ ÇADIR KAMPI SERVİSİ

17 Mayıs 2019 günü, saat 10.00 ile 19.00 arası Fahrettin Altay Metro çıkışından düzenli olarak servis yapılacak ve katılımcıların kamp bölgesine rahat bir şekilde gelmesi sağlanacak.

İNCİRALTI KENT ORMANI'NA NASIL GİDİLİR?

İzmir Balçova'da bulunan İnciraltı Kent Ormanı'na gitmenin birçok yolu mevcuttur. Siz de aşağıdaki yollardan birini kullanarak İzmir Gençlik Festivali'ne katılabilirsiniz...

İnciraltı Kent Ormanı
 • Konak'tan Fahrettin Altay'a gelin, 331, 480 veya 486 numaraya binerek İnciraltı'nda inin.
 • Buca'dan 290 veya 671 numaralı otobüslere binerek Fahrettin Altay'a gelin, sonra Konak seçeneğindeki gibi İnciraltı'na gelin.
 • Bornova'dan metro ile Fahrettin Altay'a gelin, sonra Konak seçeneğindeki gibi İnciraltı'na ulaşın.
 • Gaziemir'den İZBAN'a, oradan da aktarma ile İzmir Metro'ya ulaşın. Oradan Fahrettin Altay'a geçiş yapın. Buradan Konak seçeneğindeki gibi İnciraltı'na geçin.
 • Karşıyaka'dan vapur ile Üçkuyular'a gelin, buradan Konak'ta olduğu gibi İnciraltı'na gelin.
 • YAZAR: BÜLENT AYDIN

  1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

 • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım