SON DAKİKA

İzmir

İzmir Bayraklı'da annesini kabloyla öldüren adam, intihar etmeye çalıştı

İzmir Bayraklı'da annesini kabloyla öldüren adam, bileklerini ve boynunu keserek intihar etmeye çalıştı.

23 Mayıs 2019 09:54
İzmir Bayraklı'da annesini kabloyla öldüren adam, intihar etmeye çalıştı

Son dakika İzmir... İzmir Bayraklı'da annesini kablo ile boğarak öldüren kişi, intihar etmek istedi ancak polis ekiplerinin operasyonuyla hastaneye kaldırıldı.

Olay dün sabah Gümüşpala Mahallesi'nde meydana geldi. 79 yaşındaki Sevdiye Tosun'dan haber alamayan yakınları, polise haber vererek evini kontrol etmelerini istedi. Tosun'un evine giden polis, defalarca kapıyı çalmasına rağmen kapı açılmayınca olaydan şüphelendi. Çilingir yardımıyla açılan kapının ardından eve giren polis, Sevdiye Tosun'un cansız bedeni ile yaralı oğlunu buldu. Hızlı bir şekilde ambulansa alınan Rıza Tosun, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Hastanede tedavisi süren Rıza Tosun, verdiği ilk ifadede 5 ay önce işsiz kaldığını ve psikolojisinin bozulduğunu, bu sebeple annesini kabloyla boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Oğul Tosun, cinayetin ardından intihar etmek için ilaç içtiğini ve daha sonra da bileklerini ve boynunu kestiğini belirtti.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım