SON DAKİKA

İzmir

İzmir Bergama Belediyesi, Ilıca Tesisleri'nde alkol tüketimini yasakladı

İzmir Bergama Belediyesi, Kleopatra Güzellik Ilıca Tesisleri'nde alkol tüketiminin yasaklandığını duyurdu.

7 Haziran 2019 15:33
İzmir Bergama Belediyesi, Ilıca Tesisleri'nde alkol tüketimini yasakladı

Son dakika İzmir... İzmir'in Bergama İlçesi'nde yer alan, Bahçelievler Mahallesi'ndeki Kleopatra Güzellik Ilıca Tesisleri'nde alkol tüketimine yasak geldi. Bergama Belediyesi, tesislerde alkol tüketiminin yasaklandığını duyurdu. BirGün Gazetesi'nden Aycan Karadağ'ın haberine göre; tesiste artık alkol tüketimi yapılamayacak.

Bergama Demokrati Platformu, yasaklamanın ardından açıklama yayınlayarak kararın demokratik olmadığını belirterek "Her şey çok güzel olacak." ifadelerini kullandı. 

KLEOPATRA GÜZELLİK ILICA TESİSLERİ 

BERGAMA SEÇİM SONUÇLARI

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde Bergama Belediyesi'ni Ak Parti'nin adayı Hakan Koştu kazanmıştı. Koştu, 33 bin 406 oy ile oyların yüzde 48,79'unu almıştı. Cumhuriyet Halk Partisi adayı İdris Yavuzyılmaz ise 32 bin 874 oyda, yüzde 48,01'de kalmış ve 2. olmuştu. 

KLEOPATRA GÜZELLİK ILICA TESİSLERİ 

İlçede Büyük Birlik Partisi yüzde 1,02, Demokrat Parti yüzde 0,72, Saadet Partisi ise yüzde 0,68 oy almıştı. İlçe Belediye Meclisi'nde ise Ak Parti yüzde 48,51 Cumhuriyet Halk Partisi ise yüzde 46,56 oy almıştı. 

Bergama Belediyesi'ni daha önce oyların yüzde 34,55'ini alan Cumhuriyet Halk Partili Mehmet Gönenç yönetiyordu.

KLEOPATRA GÜZELLİK ILICA TESİSLERİ 

KLEOPATRA GÜZELLİK ILICA TESİSLERİ 

Bergama'da Baçelievler Mahallesi 4. Cadde No:4'te bulunan Kleopatra Güzellik Ilıca Tesisleri, aquapark, cafe ve piknik alanıyla; düğün, sünnet ve özel günlerde vatandaşlara hizmet veriyor. Piknik alanında mangal ve semaver de yer alıyor. 

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 Sivas doğumlu Adem Erdoğan gazeteciliğe alaylı olarak başladı ve ilk yerel gazetesini 2010 yılında kurdu. 2012 yılında Türkiye'nin önde gelen bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alan Adem Erdoğan, 5 yıl süreyle ulusal haber siteleri, kültür-sanat, kadın, sinema, yerel ve sektörel sitelerin ‘İçerik Yöneticiliği’nde, 'Editör, Sosyal Medya ve Hukuk İşleri Yöneticisi' olarak çalıştı. Muhtelif dergilerde şiirleri de yayınlanan Adem Erdoğan'ın yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar da var. Bir Edebiyat Dergisi'nin Yayın Koordinatörlüğü görevini gönüllü olarak yürüten Adem Erdoğan, edebiyatı ve haberi hayatının önemli bir parçası olarak görüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım