SON DAKİKA

İzmir

İzmir Buca’da gündem; “Temizlik, yol ve park”

İzmir Buca’da mahalle muhtarları ile bir araya gelen Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç hizmet rotasını çizdi.

24 Haziran 2019 19:51
İzmir Buca’da gündem; “Temizlik, yol ve park”

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek Buca’nın hizmet önceliklerini belirledi. Toplantıda muhtarlar sorunları tek tek anlattı ve Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Buca’nın temizlik, park ve yol gibi sorunlarının çözümü için çalışacaklarını ifade etti.

TOPLANTIYA BUCA’NIN 47 MAHALLE MUHTARI KATILDI

İhlas Haber Ajansı’nın haberine göre, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç muhtarlarla bir araya geldi. Buca Gölet'de gerçekleşen toplantıya Buca Belediyesi yetkilileri ile Buca’nın 47 mahallesinin mahalle muhtarları katıldı.

ERHAN KILIÇ: BUCA’NIN SORUNLARINA MUHTARIMIZLA BİRLİKTE NEŞTER VURACAĞIZ

İzmir’in en büyük ilçesi Buca’da gündemin yoğun olduğunu söyleyen Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, zamanlarını Buca için çalışarak geçireceklerini, muhtarların olmadığı çalışmaların ise eksik kalacağını söyledi. Yaptıkları her etkinlikte, planlanan tüm projelerde muhtarlarla birlikte hareket edeceklerini söyleyen Başkan Erhan Kılıç, katılımcı demokrasi ile çalışmalarını yürüteceklerini, hep birlikte çalışarak Buca’nın sorunlarına muhtarlarla birlikte neşter vuracaklarını dile getirdi.

BUCA’NIN ÖNCELİKLİ SORUNU TEMİZLİK

Muhtarların mahalle sorunlarını tek tek not alan Başkan Erhan Kılıç, Buca’da temizlik, fen işleri ve park ve bahçeler gibi konularda aksayan çalışmaları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Buca’nın temizlenmediği ile ilgili şikâyetleri cevaplayan Başkan Kılıç, temizlik sorununu kökten çözeceklerini, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden konteyner talep ettiklerini, taleplerinin en kısa sürede yerine gelmesinin ardından en büyük önceliklerinin Buca’nın temizliği olduğunu söyledi.

BUCA’DA PARKLARIN BAKIMI YAPILACAK, YOLLAR ASFALTLANACAK

Buca’da parkların da bakımlarını yapmaya başladıklarını ifade eden Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Buca parklarının, çocukların ve kadınların rahat zaman geçireceği, güvenli bir yer olacağını söyledi. Buca’nın yollarını da asfaltlayacaklarını söyleyen Başkan Kılıç, belediye kaynaklarının verimli kullanılması için öncelikli olarak Buca’nın sorunlarını çözeceklerini söyledi.

  • YAZAR: KAAN YILMAZ

    1993 İzmir doğumlu Kaan Yılmaz İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu. İngiltere’de London School of Economics’de Medya ve İletişim kurslarına katılan Kaan Yılmaz, ‘Avrupa Birliği Ülkelerinde Medya Okur Yazarlığı’ sunumuyla panellere katıldı. Kaan Yılmaz Sondakikaizmir.com’da editör olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım