SON DAKİKA

İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi 91 kamu personeli için iş ilanı açtı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 91 kişinin işe alımı için iş ilanı yayınladı. Başvurular 4 Temmuz'da başladı, 13 Temmuz'da sona erecek.

8 Temmuz 2019 13:00
İzmir Büyükşehir Belediyesi 91 kamu personeli için iş ilanı açtı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 91 kamu personelinin alımı için iş ilanı açtı. Yapılan açıklamaya göre; belediye bünyesine 80 adet şoförün yanı sıra toplamda 11 kişi olmak üzere büro elemanı, inşaat, ziraat ve su ürünleri mühendisi ile mimar ve grafiker alınacağı ifade edildi. Şoför ilanları devam ediyor ancak diğer ilanların başvuru süresi sona erdi.

KADIN ŞOFÖRLER ALINACAK

Şoförlerin en fazla 46 yaşında ve D ve E sınıfı ehliyetinin olmasının yanı sıra, en az 1 yıl deneyime sahip olması isteniyor. Sadece kadın şoförlerin tercih edileceği iş ilanlarında adayların İzmir'e ikamet etmesi şartı koşuluyor. Bunun yanı sıra adayların son 5 yılda alkollü araç kullanma, 100 ceza puanı ve mahkeme kararı gibi gerekçelerle ehliyetinin geri alınmamış olması gerekiyor. Bu niteliklere sahip olan kişiler, belirtilen mail adreslerine fotoğraflı özgeçmişlerini göndererek başvuru yapabilecek. Başvurular 4 Temmuz tarihinde başladı ve 13 Temmuz'a kadar devam edecek. Başvurular, personel@izelman.com.tr adresine yapılacak. Şoförler, daimi olarak işe alınacak.

BÜRO PERSONELİ

Alınacak büro personelinin ise en az lisans mezunu olması gerekiyor. Başvuru yapacak adayların yine İzmir'de ikamet etmesi şartı koşuluyor. Adayların, devlete karşı suçlardan hüküm giymemesi gerekiyor. Başvuru sonrası uygun görülen adaylar, 7 gün içinde görüşmeye çağrılacak. Görüşmeler sonrasında seçilen adaylar kısa süre içinde işe başlayacak. Başvurular, 5 Temmuz'da başladı ve 7 Temmuz'da sona erdi. Büro personelleri, belirsiz süreli olarak işe alınacak.

DİĞER İŞ İLANLARI

İnşaat, ziraat, su ürünleri mühendisleri ile mimar ve grafikerler için açılan iş ilanında da en az 1 yıl tecrübe aranacak. Adayların, başvurdukları pozisyonlar için gerekli üniversitelerden mezun olma şartı bulunuyor. Tıpkı diğer iş ilanlarında olduğu gibi, devlete karşı işlenen suçların yanı sıra kaçakçılık ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olanlar iş ilanına başvuramayacak. Başvurular, 5-7 Temmuz arasında yapıldı. İşe alınan kişiler, belirsiz süreli olarak, tam zamanlı çalışacak.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım