SON DAKİKA

İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi iş ilanı! 11 kişi alınacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZBELCOM, 11 büro personelinin alımı için İŞKUR'da ilan yayınladı.

9 Ekim 2019 18:43
İzmir Büyükşehir Belediyesi iş ilanı! 11 kişi alınacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZBELCOM, personel alımı için İŞKUR'da ilan yayınladı. Yapılan açıklamada 11 kişilik büro personeli alımı yapılacağı ifade edilirken son başvuru tarihinin 14 Ekim olduğu ifade edildi. İş başvurusunda bulunacak kişilerin mail yoluyla izbelcom.com.tr'de bulunan CV bankasına online başvuru yapması gerektiği kaydedildi. İşe alınacak kişilerin tam zamanlı ve 08.00 - 18.00 saatleri arasında çalışacağı belirtildi.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

Yapılan açıklamada müracaat koşulları da belirtildi. Buna göre erkek adayların askerliğini tamamlamış olması, başvuracak kişilerin herhangi bir sağlık probleminin ve adli sicil kaydının bulunmaması, başvuru yapacak kişilerin en az lise mezunu olması gerektiği duyuruldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi iş ilanı! 11 kişi alınacak
  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım