SON DAKİKA

İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi sporcuları, kano şampiyonasında 4. oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi sporcuları, Eskişehir'de düzenlenen Kano Türkiye Kupası'nda 4. oldu.

10 Temmuz 2019 13:55
İzmir Büyükşehir Belediyesi sporcuları, kano şampiyonasında 4. oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin spor kulüpleri, göğüsleri kabartmaya devam ediyor. Sivas'ta düzenlenen Türkiye Eskrim Şampiyonası'nda, İzmirli sporcular başarılarıyla alkışı hak etti. Türkiye'den bin 500'den fazla sporcunun katıldığı turnuvada 12 yaş altı kılıç kategorisinde Öykü Göksel, 10 yaş altı kız kılıç kategorisinde Mina Yıldız ve 10 yaş altı erkek kılıç kategorisinde ise Alp Deniz Öcek, 3. olarak bronz madalyanın sahibi oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, sporcular ve antrenörleri başarıları nedeniyle kutlandı. 

KANO ŞAMPİYONASINDA İZMİR 4. OLDU

Eskişehir'de düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Kupası'nda ise, 15 ilden 300'e yakın sporcunun katıldığı turnuvada İzmirli sporcular Emirhan Saman ve Mert Mahmut Çıracı, 500 metre yarışlarında 4. oldu. İlayda Ar ve Emirhan Saman da, katıldıkları kategorilerde 9.'luk elde etti. 

HENTBOL MİLLİ TAKIMINA 3 SPORCU GÖNDERDİ

Öte yandan 15 yaş altı Milli Erkek Hentbol Takımı'nın kamp çalışmalarına, İzmir'den 3 sporcu davet edildi. İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nde yer alan Cem Kıvrık, Halil Emre Yakar ve Kaan Dincioğlu, kamp çalışmalarına katılmak için çağrıldı. Temmuz ayında Ankara'da yapılacak çalışmalara, böylece İzmir'den 3 sporcu katılmış oldu.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım