SON DAKİKA

Spor

İzmir'de Bornova Belediyesi'nin spor kursları başlıyor

İzmir'in Bornova ilçesinde belediyenin açtığı spor kursları, 17 Haziran'da başlayacak.

6 Haziran 2019 14:52
İzmir'de Bornova Belediyesi'nin spor kursları başlıyor

Son dakika İzmir... Bornova Belediyesi'nin spor kursları başlıyor. Okulların tatile girmesiyle birlikte başlayacak olan eğitimler, 17 Haziran'da başlayacak. Eğitimler; yüzme, basketbol, futbol, voleybol, hentbol, jimnastik, taekwondo, step, aerobik ve pilates dallarında verilecek. 

Kurslar, haftada 2 gün yapılacak ve birer saat olacak. Yüzme kurslarından 6-18 yaş arasındaki Bornovalı çocuklar yararlanabilecek. 

Bornova Belediyesi Spor Kursları

BORNOVA BELEDİYESİ SPOR KURSLARI KAYITLARI 

Bornova Belediyesi'nin başlattığı kurslarda, yüzme kursları ile diğer branşların kayıtları ayrı yerlerde yapılacak. Yüzme kursuna katılmak isteyen kişiler, Işıkkent Muhammet Yıldız Spor Tesisleri'nde kayıt olacak. Diğer branşların kayıtları ise Bornova Şehir Stadı'nda bulunan kayıt ofisinde yapılacak. 

Bornova Belediyesi Spor Kursları

Kurslarla ilgili kayıt yaptırmak isteyenler, daha fazla bilgi için Bornova Belediyesi'nin 999 29 29 numaralı telefonunu arayabilir. 

Bornova Belediyesi Spor Kursları

IŞIKKENT MUHAMMET YILDIZ SPOR TESİSLERİ NEREDE? 

Bornova Belediyesi'nin başlattığı yüzme kurslarının yapılacağı Işıkkent Muhammet Yıldız Spor Tesisleri, Bornova'nın Kemalpaşa Mahallesi'nde bulunuyor. Kemalpaşa Caddesi'nde yer alan tesis, numara 24'te yer alıyor. 

BORNOVA ŞEHİR STADI NEREDE? 

Bornova'nın Doğanlar Mahallesi'nde bulunan Bornova Şehir Stadı'na, konumu nedeniyle kolaylıkla ulaşım yapılabiliyor. İstanbul - İzmir Otoyolu'nun yanında yer alan stada, 317 ve 358 numaralı otobüsler ile Bayraklı - Naldöken minibüsleri ile ulaşılabiliyor.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım