SON DAKİKA

İzmir

İzmir'de PKK ile bağlantısı bulunduğu şüphesiyle 11 kişi gözaltına alındı

İzmir'de terör örgütü PKK ile bağlantısı bulunduğu şüphesiyle 11 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde örgütsel döküman da ele geçirildi.

10 Mayıs 2019 14:53
İzmir'de PKK ile bağlantısı bulunduğu şüphesiyle 11 kişi gözaltına alındı

Son dakika İzmir... İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla başlatılan operasyonda terör örgütü PKK ile bağlantısı bulunduğu şüphesiyle 11 kişiyi yakalandı. İzmir'de yakalanan şüphelilerin adreslerinde çok sayıda örgütle ilgili döküman da ele geçirildi. Şüpheliler gözaltına alınırken işlemler devam ediyor. 

DÜN DE 6 KİŞİ GÖZALTINA ALINMIŞTI 

Dün yapılan operasyonda, terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ın sözde tecridi için açlık grevine başlayan 6 kişi hakkında yakalama emri çıkarılmış ve İzmir'in 5 ilçesinde yapılan operasyonda 6 kişi gözaltına alınmıştı. Şüphelilerin konuyla ilgili sorgusu sürüyor. 

GEÇTİĞİMİZ HAFTA 22 KİŞİ GÖZALTINA ALINMIŞTI 

İzmir'de geçtiğimiz günlerde yapılan operasyonda 22 şüpheli gözaltına alınmış ve bu kişilerin evlerinde örgütsel döküman ele geçirilmişti. Polis, adreslerinde bulunamayan 3 kişiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım