SON DAKİKA

İzmir

İzmir'de uyuşturucu operasyonu! 22 şüpheli gözaltında

İzmir ve Manisa'da yapılan uyuşturucu operasyonunda 22 kişi gözaltına alındı, adliyeye sevk edilen 6 şüphelinin 2'si tutuklandı.

24 Mayıs 2019 23:06
İzmir'de uyuşturucu operasyonu! 22 şüpheli gözaltında

Son dakika İzmir... İzmir ve Manisa'da jandarma tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 22 şüpheli gözaltına alındı. Kemalpaşa ve Turgutlu'da yürütülen operasyon sonucu, uyuşturucu imal ve ticareti yapıldığı tespit edilen 22 kişi yakalandı. 

Şüphelilere ait iş yerleri ve konutlarda yapılan aramalarda çok sayıda silah ve tüfek, uyuşturucu madde ve dizüstü bilgisayar ele geçirildi. 

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen 6 şüphelinin 2'si tutuklandı, 4'ü ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Diğer şüphelilerin işlemleri devam ediyor. 

MENEMEN'DE DE OPERASYON YAPILMIŞTI 

İzmir'in Menemen ilçesinde de dün uyuşturucu operasyonu yapılmıştı. 6 ay boyunca teknik ve fiziki takip sonucu, okulların çevresinde uyuşturucu ticareti yaptıklarından şüphelenilen 20 kişi, emniyet ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı. 

Manisa'da gözaltına alınan 7 şüphelinin ise İzmir'de uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenmişti.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 Sivas doğumlu Adem Erdoğan gazeteciliğe alaylı olarak başladı ve ilk yerel gazetesini 2010 yılında kurdu. 2012 yılında Türkiye'nin önde gelen bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alan Adem Erdoğan, 5 yıl süreyle ulusal haber siteleri, kültür-sanat, kadın, sinema, yerel ve sektörel sitelerin ‘İçerik Yöneticiliği’nde, 'Editör, Sosyal Medya ve Hukuk İşleri Yöneticisi' olarak çalıştı. Muhtelif dergilerde şiirleri de yayınlanan Adem Erdoğan'ın yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar da var. Bir Edebiyat Dergisi'nin Yayın Koordinatörlüğü görevini gönüllü olarak yürüten Adem Erdoğan, edebiyatı ve haberi hayatının önemli bir parçası olarak görüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım