SON DAKİKA

İzmir

İzmir'de yayın yapan Ege Türk TV'nin sahibi Necati Saruhan hayatını kaybetti

İzmir'de yayın yapan Ege Türk TV'nin sahibi ünlü iş insanı Necati Saruhan, bu sabah geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

25 Mayıs 2019 18:02
İzmir'de yayın yapan Ege Türk TV'nin sahibi Necati Saruhan hayatını kaybetti

Son dakika İzmir... Ege Türk TV'nin sahibi, ünlü iş insanı Necati Saruhan, geçirdiği kalp krizi sonucu İstanbul'da hayatını kaybetti. İş dünyasının tanınan isimlerinden Saruhan, yarın Üsküdar'da kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. 

Katıldığı televizyon programında Necati Saruhan'ın ölümünü duyuran Onur Akay, "Babam gibi sevdiğim Necati Saruhan'ı kaybettik." ifadelerini kullandı, sevenlerine başsağlığı diledi.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 Sivas doğumlu Adem Erdoğan gazeteciliğe alaylı olarak başladı ve ilk yerel gazetesini 2010 yılında kurdu. 2012 yılında Türkiye'nin önde gelen bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alan Adem Erdoğan, 5 yıl süreyle ulusal haber siteleri, kültür-sanat, kadın, sinema, yerel ve sektörel sitelerin ‘İçerik Yöneticiliği’nde, 'Editör, Sosyal Medya ve Hukuk İşleri Yöneticisi' olarak çalıştı. Muhtelif dergilerde şiirleri de yayınlanan Adem Erdoğan'ın yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar da var. Bir Edebiyat Dergisi'nin Yayın Koordinatörlüğü görevini gönüllü olarak yürüten Adem Erdoğan, edebiyatı ve haberi hayatının önemli bir parçası olarak görüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım