SON DAKİKA

İzmir

İzmir'de yerleşme kararı alan ünlü oyuncu Gizem Karaca dolandırıldı

İzmir'de yapımı süren evi için beyaz eşya siparişi veren ünlü oyuncu Gizem Karaca, yaklaşık 120 bin TL dolandırıldı.

23 Mayıs 2019 16:38
İzmir'de yerleşme kararı alan ünlü oyuncu Gizem Karaca dolandırıldı

Son dakika İzmir... Ünlü oyuncu Gizem Karaca İzmir'de dolandırıcılıkla karşı karşıya kaldı. Kemal Ekmekçi ile evlendikten sonra İzmir'e yerleşme kararı alan Gizem Karaca, henüz tamamlanmayan evi için beyaz eşya bakmaya başladı. Kendisini ünlü firmaların distribütörü olarak tanıtan kişiden 135 bin TL karşılığında beyaz eşyayı satın almak için anlaşan Gizem Karaca, bu paranın büyük kısmını gönderdi.

Sabah gazetesinin haberine göre; eşyayı almak için bir süre dolandırıcı kişiye mesaj gönderen Gizem Karaca, karşılaştığı bahanelerin ardından savcılığa giderek şikayetçi oldu.

Gizem Karaca

GİZEM KARACA KİMDİR?

1992 İstanbul doğumlu olan Gizem Karaca'nın annesi Arnavut, babası ise Selaniklidir. Gizem Karaca'nın ailesi, 7 yaşındayken ABD'ye taşındığı için eğitiminin bir kısmını ABD'de, bir kısmını Türkiye'de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanan Gizem Karaca, güzellik yarışmasında 2. olunca okula ara verdi. Ardından dizi hayatına başlayan Gizem Karaca'nın şimdiye kadar rol aldığı projeler şu şekilde:

  • Eve Düşen Yıldırım
  • Emir'in Yolu
  • Benim Hala Umudum Var
  • Güzel Köylü
Gizem Karaca eşi

GİZEM KARACA'NIN EŞİ KEMAL EKMEKÇİ KİMDİR?

İzmir doğumlu olan Kemal Ekmekçi, aslen Rizelidir. Birçok tatil beldesinde işletmesi bulunan Ekmekçi, genç yaşına karşın başarılı bir iş adamı olarak dikkat çekmektedir.

Gizem Karaca'nın Instagram'da paylaştığı fotoğraflardan bazıları:

Gizem Karaca
Gizem Karaca eşi
Gizem Karaca
Gizem Karaca
  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım