SON DAKİKA

İzmir

İzmir Dikili şehit verdi! Mesut Akmeşe şehit oldu

Antalya'da görev yapan Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mesut Akmeşe, rahatsızlanarak şehit oldu. Acı haber, Dikili'deki baba evine ulaştı.

17 Ekim 2019 21:24
İzmir Dikili şehit verdi! Mesut Akmeşe şehit oldu

Dikili şehit verdi... Antalya'da Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığına bağlı bir birlikte görev yapan Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mesut Akmeşe, dalış eğitimi sırasında rahatsızlandı. 37 yaşındaki asker, su altında yaşadığı rahatsızlık sonucunda hastaneye sevk edildi. Kalbinin durduğu belirlenen Mesut Akmeşe, öğle saatlerinde kurtarılamayarak şehit oldu. Mesut Akmeşe'nin bedeni otopsi için morga kaldırıldı.

DİKİLİ ŞEHİT VERDİ

İzmir'in Dikili ilçesinde ikamet eden şehidin babasına acı haber ulaştı. Demirtaş Mahallesi'nde oturan baba Akmeşe'ye şehadet haberini Dikili Kaymakamı ve askeri yetkililer verdi. Acı haber sonrası şehidin yakınları büyük üzüntü yaşarken şehidin yarın Dikili'de toprağa verileceği kaydedildi.

Kaynak: Sondakikaizmir.com
  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım