SON DAKİKA

İzmir

İzmir Gündoğdu Meydanı'nda denizden erkek ceseti çıktı

İzmir Gündoğdu Meydanı civarında denizden erkek cesedi çıktı. Cesedin kimliği henüz tespit edilemedi.

14 Haziran 2019 12:08
İzmir Gündoğdu Meydanı'nda denizden erkek ceseti çıktı

İzmir'de geçtiğimiz günlerde Karşıyaka'da bulunan erkek cesedinin ardından bu kez de Gündoğdu Meydanı'ndan ceset çıkarıldı. 

Sabah saatlerinde yürüyüş yapan vatandaşlar, denize yüzen cesedi görünce emniyet ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. İhbarın ardından olay yerine gelen deniz polisi, cesedi karaya çıkardı. Üzerinden kimliğine dair bir şey çıkmayan cesetle ilgili savcı incelemelerde bulundu. 

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; yapılan işlemlerin ardından cansız beden, kimlik belirleme işlemleri için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. Olayın ihtihar mı yoksa cinayet mi olduğu, yapılacak otopsi işlemlerinden sonra belli olacak. 

KARŞIYAKA'DA DA BULUNMUŞTU 

4 gün önce Karşıyaka'da da denizden ceset çıkarılmıştı. Sabah saatlerinde balık tutanların ihbarıyla olay yerine gelen deniz polisi ve sağlık ekipleri, denizde bulunan cesedi yaklaşık 15 dakikada kıyıya çıkarmıştı. Çevrede bulunan vatandaşlar, fotoğraf çekmek için birbiriyle yarışınca emniyet ekiplerini zor durumda bırakmıştı. Çürüme veya bozulma görülmeyen ceset, otopsi ve kimlik belirleme işlemleri için morga sevk edilmişti.  

İzmir'de 4 gün arayla denizden çıkan 2 ceset, tedirginliğe sebep oldu.

İlgili Haberler

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım