SON DAKİKA

İzmir

İzmir İyi Tasarım/Good Design etkinliği yarın başlıyor

İzmir İyi Tasarım/Good Design etkinliği, yarın Kültürpark 1 No'lu holde kapılarını açacak.

17 Ekim 2019 18:23
İzmir İyi Tasarım/Good Design etkinliği yarın başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Akdeniz Akademisinin düzenlediği "İyi Tasarım/Good Design İzmir” etkinliği ve Üniversiteler Tasarım ve Sanat Mezuniyet Projeleri Sergisi (ÜTAS), yarın kapılarını açacak. Etkinlikler, 3 Kasım tarihine kadar sürecek.

Etkinlik boyunca 35 atölye, 17 sergi, 5 söyleşi, 1 sanatçı konuşması, 3 sunum, 4 panel düzenlenecek, 14 film gösterimi yapılacak. 22 farklı bölümden öğrencilerin katıldığı çalışmalar da İzmir Kültürpark hollerinde yer alacak.

Hazırlanan afişte "Çizgisel gelişme anlayışına angaje olmayan, tüketim odaklı bir ilerlemenin nihai amaç olarak görülmediği bir tasarım uğraşı mümkün müdür?" ifadeleri yer aldı.

İzmir İyi Tasarım/Good Design etkinliği yarın başlıyor
  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım